Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

meni ne piše da imam 4 u box 4 na broju a u prethodnom ugovoru mi je pisalo koliko se sećam
jel treba da ih zovem da mi aktiviraju
 
Jutros su me zvali iz Yetela, nude 14 meseci po dinar. Zvali me na Mts broj koji ne koristim. Ne gledam televiziju i samo ih saslusao. Ko mozda zeli da pozove i pita.
+381114417770
 
kako mislis nema HBO sem aplikacija na boxu?

1660817321707.png
 
meni iz mtsa nude 50% prvi mesec za produzenje ugovora :) yettel nudi 12 meseci po dinar a verujem da im je televizija bolje od telekomove makar za mrvicu, net pretpostavljam da je isti
svakako koristim yettel mobilni tako da se pozdravljam sa mtsom. mislim da je 1 mesec 50% smesno, i za 6 meseci po 50% ne verujem da bi prihvatio pored yettela
 
@psy
Imas yetel temu za televiziju. U pocetku su falili rad boxa, aplikacije i sve ostalo. Sad sve se zale pogotovo u vreme utakmica pocne kociti i stucati. Ako ti je bitna televizija prvo proveri da se ne zeznes.
 
Danas podnet zahtev za otkaz Box paketa. Da li neko zna koje su preostale finansijske obaveze, kapiram da ce morati da se plati ceo iznos za ovaj mesec plus nesto za sledeci...
 
Mislim da će pokušati da naplate i instalacionu taksu. Navodno, ona je 1 dinar kada se potpisuje ugovor. Da li imaju pravo da je naplate po punoj (više hiljada puta višoj ceni) - ne znam. :rolleyes:
 
Bolje da si sačekao da ti istekne ugovor i odmah vratiš opremu.
 
Jutros su me zvali iz Yetela, nude 14 meseci po dinar. Zvali me na Mts broj koji ne koristim. Ne gledam televiziju i samo ih saslusao. Ko mozda zeli da pozove i pita.
+381114417770

yettel nudi 12 meseci

14

verujem da im je televizija bolje od telekomove makar za mrvicu,

i nije baš

net pretpostavljam da je isti

MTS mi je radio bolje. Kažu da je problem to što imam 2 net a preko istog optičkog kabla. Ističe mi MTS za par dana, pa će mo da vidimo.
 
Kako su izveli to da imaš dva neta preko istog kabla? Kad sam hteo da probam Yettel dok su imali free promo period rekli su da nije moguće, jer vlakno koje ide do stana trenutno koristi MTS.
 
Jel podnosio neko zahtev za raskid pre kraja UO, sem BozicBate gore, pošto je kod njega istekla?

Ističe tačno 1. septembra, ali ne znam hoću li biti tu, pa htedoh da potpišem i vratim opremu sledeće nedelje. Rekoše da bi bilo penala za prevremeni raskid, pa rekoh da proverim jel ima neko iskustva sa tim.
 
Kako su izveli to da imaš dva neta preko istog kabla? Kad sam hteo da probam Yettel dok su imali free promo period rekli su da nije moguće, jer vlakno koje ide do stana trenutno koristi MTS.

U jednom optičkom kablu ima više "vlakana" koje se vare. Minim dva para, a maksimalno četiri do dužine jedan kilometar.
 
Овако, вреди ли узети овај пакет скоро упола цене из разлога које не желим да наводим због приватности?
Ради се Боксу 3 плус...
 

Prilozi

  • IMG_20220819_140934.jpg
    IMG_20220819_140934.jpg
    120.2 KB · Pregleda: 146
Nije zato sto je bezveze brojka. 15 je vec ok i prihvatljivo.
 
14 meseci po dinar 📌


Rekord, to niko do sada nije nudio.
Pre vise od godinu dana, u zgradi gde su roditelji, su iz MTS-a nudili 14 meseci za dinar, moji su pristali... Kad sam ja uvodio MTS u drugi stan, pokusao sam da dobijem takodje 14 umesto 12 meseci, ali nista, ni blef da cu uzeti SBB nije uspeo. 😅
 
^Naravno, dok je ovaca bice i sisanja :) Kada istekne ugovorna obaveza, po stoti put, ne moze da postoji otkazni rok.
СББ има отказни рок али, ако раскид најавиш месец дана пред истек рока онда је отказни рок тих задњих месец дана. Ако га најавиш дан пред истек уговора онда плаћаш још месец дана.
Углавном, кад најавиш раскид/непродужење иде још месец дана.
 
Nazad
Vrh Dno