Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Meni su takođe nudili 50% za prvi mesec. Odbio sam ponudu i već par meseci bez ugovorne obaveze.
Ako ne bude bolje ponude u dogledno vreme, izvesna je promena provajdera.
 
@zeljkoz dzabe cekas i placas punu cenu usluge.

Ako mislis da ce te pozovu sa boljom ponudom onda dzaba cekas, nego proveri par provajdera koji mogu da udju u uzi izbor vidi ko ti cenovno najvise odgovara i proveris befeite koje svi daju i na osnovu toga podneses zahtev za prelazak u drugu mrezu ili jednostavno ovde izmiris obaveze vratis opremu i predjes kod sledeceg koji ima najbolju ponudu.

Ako imas optiku trazi IDP broj od mts-a i predjes u yettel posto do kraja ovog meseca mi se cini da imaju ponudu 12 meseci po 1 dinara a sta ce da bude od 1 septembra to ce da vidimo. Ili ako ti televizija nije prioritet vidi jel mozes orion telekom da uzmes ali samo optiku sve ostalo je pisi kuci propalo od usluge kod njih.
 
Ovo poredjenje se ne zna da li je vise obmanjujuce ili vise netacno. Ne znam u kom univerzumu SBB ispade najjeftiniji...
  • Prvo, za navedeni SBB paket, nije default 12 meseci za dinar, vec 6 ili 7 meseci za dinar u zavisnosti da li se Tidal uzme ili ne

Bio sam u njihovoj poslovnici i proverio. Tačno je da daju 12 meseci po dinar, ne reklamira se javno ali kada se ode u poslovnicu... može. Daju 12 meseci po dinar.
 
meni nude 6 meseci po 50% za produženje box4
jel se može više srediti?
 
pa i moja keva je pristala

pošto uzimam još jedan stb (ukupno 2) koliki protok treba da bude da bi sve radilo normalno, pošto se sećam kad sam imao dva pre par godina mi je bio sporiji net kad su oba radila istovremeno
jel se to ovde gleda


ako je malo da im tražim da povećaju
 
Па чекајте, новим корисницима могу да дају такву понуду а нас који смо ту годинама ко јебе? Из принципа не желим да прихватим мање од тога.
 
Па чекајте, новим корисницима могу да дају такву понуду а нас који смо ту годинама ко јебе? Из принципа не желим да прихватим мање од тога.
Problem u celoj prici da oni upravo to i misle. Ti ako ne odkazes sve usluge kod njih i budes bez istih mesec dana tek tada ce te racunaju kao novog korisnika.

Samo sto nije nigde ni objvljeno da za nove korisnike daju 17 meseci po 50% ceni osim jednog clana koji je to napisao da agenti nude, ali to treba uzimati sa velikom verovatnocom da to nece ponuditi bas svima isto kao sto sada daju 25 TB interneta za one koji prenesu broj kod njih u mrezu ali nigde nije naznaceno da to dobijaju samo oni kojima je stigla poruka od mts viber grupe.
 
Samo sto nije nigde ni objvljeno da za nove korisnike daju 17 meseci po 50% ceni osim jednog clana koji je to napisao da agenti nude, ali to treba uzimati sa velikom verovatnocom da to nece ponuditi bas svima isto kao sto sada daju 25 TB interneta za one koji prenesu broj kod njih u mrezu ali nigde nije naznaceno da to dobijaju samo oni kojima je stigla poruka od mts viber grupe.


12 meseci po dinar, to je 24 meseca po 50%. 17 meseci po 50% je loša ponuda.

Yettel i SBB daju 24 meseca po 50%.
 
da li u 4 u box 4 spada i broj na koji sse vodi paket
 
Iskoristite poklon od 100 GB zajedničkog 4G interneta. Bonus se dodeljuje mesečno na zajedničko korišćenje svim mobilnim linijama (maksimalno pet mobilnih linija) koji se pridruže paketu u okviru servisa 4 u BOX 4. Korisnik može pridružiti linije koje imaju aktivnu Omorika ili kontrola troškova tarifu.


Cetiri plus onaj koji je u okviru paketa 😃
 
a zašto ima kanala na više mesta
npr arene počinju na 149 pa onda opet na 300, na 700 je hd, to mi je jasno
 
Kod mene su sd na 150, hd na 300,301... Na 700 ne postoje, optika box 4.
 
Ma to što se tiče rasporeda kanala na iris TV, treba da budeš baš stručnjak da ukapiraš u kom paketu je kakav raspored, a zavisi i da li je optika ili bakar. Ni ljudi u Telekomu pojma nemaju o tom rasporedu kako i zašto ide tako kako ide. Još ako stvarno bude ovaj update što je najavljen, žurka tek počinje...
 
Evo je i nova promocija, neko je najavljivao
 
I onda sta koji klinac da istražuju oko toga da li je paket prebačen na drugo ime a na istoj adresi kad sa ovim promocijama ponižavaju stare korisnike?Znaci stari će da dobiju jedan mesec upola cene a ostali mogu kako hoće.Nije bas fer,mada ni SBB nije ništa bolji po tom pitanju.Mada sada se svim silama trude da zadrže stare korisnike zbog novonastale situacije.
 
I onda sta koji klinac da istražuju oko toga da li je paket prebačen na drugo ime a na istoj adresi kad sa ovim promocijama ponižavaju stare korisnike?Znaci stari će da dobiju jedan mesec upola cene a ostali mogu kako hoće.Nije bas fer,mada ni SBB nije ništa bolji po tom pitanju.Mada sada se svim silama trude da zadrže stare korisnike zbog novonastale situacije.
Oni tako rade od vajkada, bitno im je samo da privuku nove korisnike, a stare po čak i deceniju od kojih u stvari žive ne zanimaju.
 
ne razumem sto kukate
velika vecina je koristila nekad neke promocije i sta sad
svi stari su kod svakog provajdera do sada bili u istom kosu
 
Izgleda da je Yettel podigao ulog. Preko telefona su nudili mom drugu 14 meseci besplatno + HBO godinu dana. Rekao im je da mu pošalju ugovor. Videću sta se desilo ovoh dana. Možda promoterka malo preteruje. Interesantno je da ih nije zvao a da su oni znali kada ističe ugovor.
Pa i nisu,
svi stari su kod svakog provajdera do sada bili u istom kosu
MTS je znao nekada da se otvori i za 6 meseci, a i cene mu nisu bile ovako zalenaške
 
Cim istekne ugovor vracajate opremu, zahtev za prenos broja i pocinje trgovina. Ima provajdera koji daju 12 ponekad i 14 meseci. Ne treba se vezivati za provajdera. Sem u slucaju da na vasoj lokaciji ima mogicnost za samo jednog provajdera. Za vas novac mozete da trazite 12 meseci po dinar ima ko to daje.
U yetel podrsci se mnogi zale na gledanje televizije, ko je zaintersovan neka proprati tamo malo.
 
Poslednja izmena:
Od mtsa sam dobio ruter HG8245W5-6T i postavljen je u uglu kuce tako da nema najbolje pokrice celog dvorista. Koja je najbolja opcija da bih prosirio signal na celo dvoriste ? Da li Mi Range Pro ili Mi 4C Ruter, ili mozda nesto drugo ? Oba imaju protok do 300mbps sto mi odgovara. Da napomenem da u delu kuce gde bi stajao taj uredjaj imam sproveden LAN od mtsovog rutera.
 
Cim istekne ugovor vracajate opremu, zahtev za prenos broja i pocinje trgovina. Ima provajdera koji daju 12 ponekad i 14 meseci. Ne treba se vezivati za provajdera. Sem u slucaju da na vasoj lokaciji ima mogicnost za samo jednog provajdera. Za vas novac mozete da trazite 12 meseci po dinar ima ko to daje.
U yetel podrsci se mnogi zale na gledanje televizije, ko je zaintersovan neka proprati tamo malo.
Tako je ima jos provajdera nisu samo sbb I mts tu. Ima yetel , Orion Telekom, BeoTel net koji isto imaju dobre pogodnosti za nove korisnike a ne vidim da Im fali nesto od kanala imaju vecinu kao na Sbb Ili MTS. Pokrivaju mislim celu Srbiju.
 
Od mtsa sam dobio ruter HG8245W5-6T i postavljen je u uglu kuce tako da nema najbolje pokrice celog dvorista. Koja je najbolja opcija da bih prosirio signal na celo dvoriste ? Da li Mi Range Pro ili Mi 4C Ruter, ili mozda nesto drugo ? Oba imaju protok do 300mbps sto mi odgovara. Da napomenem da u delu kuce gde bi stajao taj uredjaj imam sproveden LAN od mtsovog rutera.

ja koristim za to Tendu AC 10. Možda sada ima i nešto bolje
 
Nazad
Vrh Dno