Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Drago mi je da si izboksovao nesto sto tebe zadovoljava odnosno tvoje potrebe, ali to sto si ti zadovoljan ne mora da znaci da bi i neko drugi bio. Npr mozda si ti dobio EON premium po ceni EON full-a i zadovoljan si, a masa ljudi ne bi bila, jer hoce 6 ili 12 meseci po dinar naprimer.
Slazem se za stav, i ja sam bio zadvoljan jer sam im isti dan kad mi je istekla ugovorna obaveza vratio opremu i zavrsio prciu sa njima, doduse ne znam dal je na obostrano zadvoljstvo ali na moje sigurno jeste
 
Hvala svima sto ste postavili uputstvo za wi fi extender ali ja nikako ne uspevam da se povezem. Da li moze neko ko je uspeo preko VDSL da se poveze da mi objasni korak po korak sta i kako. Inace imam ruter ZXHN H267N, da nije nesto do njega.
 
Pritisni WPS dugme na tvom ruteru ,pa dugne na ekstenderu,gledaj boju lampice,treba da bude bela kada se poveze na ruter.

Ako nece, odradi reset na ekstenderu.

Ako nece ni to,onda se povezi preko tvog mobilnog direktno na ekstender ,da ga podesis.
 
Мени су наплатили позив ка мтл броју, поднео сам приговор.

Како се на апликацији мој мтс може проверити листинг за фиксни телефон?
 
Како се на апликацији мој мтс може проверити листинг за фиксни телефон?
Na kompu a i na telefonu kliknes na fiksni pa imas listing, statistika potrosnje itd...
 
Где да кликнем на фиксни, уопште немам фиксни на апликацији?
 

Prilozi

  • Polish_20210613_202711408.png
    Polish_20210613_202711408.png
    234.2 KB · Pregleda: 56
Pre koliki dana si ti uzeo taj box paket? :D I jesi li pre Boxa imao samo postpaid mobilni ugovor?

Pošto ti fali dugme "Vaše usluge" :D

IMG_20210614_152244.jpg
 
24.05. имао сам Оморика 1. Сад сам на Бокс 4 црвени, оптика.
 
Проблем је био што сам био улогован бројем мобилног телефона/смс кодом.
Сад сам се улоговао именом и лозинком, сад је ок.
 
Da li neko zna br. tel. akvizitera za NS za Box pakete, Nova Detelinara?
 
Šta se dešava sa box paketom, tj uslugom i računima nakon isteka ugovora od dve godine i jel ostaje sve isto ako ga ne produžim? Da li mi do daljnjeg ostaje 100 gb za deljenje u okviru mobilne telefonije? Ne želim da potpisujem novi dvogodišnji ugovor jer će mi paket trebati još nekoliko meseci nakon čega ću ga ugasiti
 
Mislim da tih 100 GB Interneta važi samo dok traje UO.
 
Opcija 4 u BOX4... (dodatak 4 u BOX 4 je moguće aktivirati jednom, važi do kraja meseca u kojem je aktiviran i automatski se obnavlja svaki mesec),
da li je to besplatno i da li moze da se prekoraci tih 100GB u smislu pravljenja racuna?
 
Svakako postavi se limit na racun u moj mts aplikaciji ili na kompu moj mts miran si (mislim da je 240 minimum pa navise). Odlicna opcija, za nesekirati se.
 
Onda odes u inostranstvo i gle cuda ne radi ti telefon, nema usluge jer ocas potrosis 240rsd...
Bolje je limit staviti u telefonu na potrosnju neta.
 
Pošto imam box3 hteo sam da uzmem i neku jeftiniju postpaid tarifu van boxa da ne bi povećao cenu jer mi box4 i nije baš isplativ, elem a sve sa namerom da imam IrisTV go za dž. preko MTS interneta, međutim zajeb. to važi samo prva 3 meseca.
Odustao sam al reko da napišem ovdi da znaju ljudi da se ne zalete.
 
@nes.nbgd iris TV Go je besplatan za korisnike BOX 3 paketa koji sadrže Iris tj. IPTV uslugu. FYI. A prenos podataka preko Iris na mobilnoj mreži ti je besplatan bez obzira da li je to tvoj nalog što koristiš ili tuđi, bitno je da saobraćaj ide ka Telekomovim serverima i u skladu sa tim se ne obračunava.
 
Išao sam u poslovnicu i tamo su mi objasnili, ako imam postpaid mts koji nije u sklopu box paketa onda samo tri meseca mogu da koristim besplatan prenos podataka za korišćenje Iris TV go.
Koristim Fiksna+Optika400+TVmax
 
@nes.nbgd Ako to jeste stvarno tako a ne nesporazum sa strane šalteruše koja ti je to rekla/rekao, onda - bože sačuvaj gle idiota od firme.
Tako mi objasnili.
Imam službeni broj koji uglavnom koristim jer je free za sve mreže i privatni u VIPu, nemam ugovorne obaveze i pošto ga slabo koristim reko ovo je super za prelazak na MTS, sve se dogovorim u Delta City MTS poslovnicu i prokomentarišem da mi baš odgovara upravo zbog IrisTV Go, i odmah mi reče da postpaid van BOXa samo 3 meseca obezbeđuje besplatan protok za Iris, a jedino u sklopu BOX4 neograničeno.
Ili nema pojma ili je to to, i mene je to zateklo, odustao sam od prenosa.
Otići ću u neku drugu poslovnicu pa ću proveriti.
 
Šta mislite da li će ponovo produžiti ovu promociju 12 meseci po dinar?
 
Nazad
Vrh Dno