Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

NBA LP se apsolutno nigde ne spominje kao deo Box paketa... Za razliku od MTS TV Go, Viber, YouTube dodataka... NBA LP nije naveden u listi sadržaja Box paketa. Samo se na MojMTS portalu se može videti podatak da je isti moguće gratis aktivirati na određeni period.

Više se ne sećam tačno kad je Arena preuzela NBA prenose da li je bila agresivnija kampanja o postojanju te promociju za Box korisnike?
Tako da baš i ne znam koliko to novih korisnika koji ne čitaju Benchmark i slične forume znaju da MTS nudi "gratis" NBA LP pa da im je to bio ogroman faktor pri izboru provajdera.
 
Možda nije LP ali jedan od razloga zbog kog sam ja otišao sa SBB i zbog kog sam uzeo ovaj mts paket upravo HBOgo koji su reklamirali uz paket a sada ne mogu da obezbede tu uslugu.
 
To je već totalno druga situacija jer je HBO Go sastavni deo HBO+ TV paketa koji je sastavni deo Max paketa koji je sastavni deo tvog Box paketa.
 
Moja greška što sam pisao za LP a mislio na HBOgo jer sam pretpostavio da je identična situacija.
 
Šta ti piše u Moj Mts pod Iris Tv aktiviranim uslugama?
Tamo mora da stoji da je aktivan za slučaj da su oni ili ti nekako deaktivirali paket. Bar mi tako deluje pošto pominješ da ti HBO go kaže da nisi registrovan. Kod mene je ovako i radi već skoro dve godine:
MaxthonSnap20210308171729.jpg
Za NBA ne mogu da se setim (meni ugovor ističe u avgustu). Siguran sam da je važilo free za sezonu 2019/2020 i da je stigla od njih (NBA) neka informacija da će da produže pretplatu zbog suspenzije sezone i na sledeću. Mene to ne zanima nešto preterano pa ne mogu da se setim ni do kog roka su to pomenuli.
Što se mene tiče sve je u redu, bilo je godinu dana, prošla godina i ćao :)
 
Piše na sajtu za celu sezonu 20/21. Box 4 paket ide

8 utakmica mesečno po izboru (2 utakmice nedeljno)

Besplatno u periodu trajanja NBA sezone 2020/2021. za postojeće i nove korisnike: BOX 4 paketa i Soko postpejd tarife

 
Kako bese se predaje zahtev sa odjavu box paketa mesec dana pre isteka ugovora? U poslovnici ili moze e-mailom?
 
Ne može pre isteka :D Kad istekne ideš u poslanicu da kažeš da želiš raskid pa čekaš da te zovu na telefon da nude "pogodnosti" pa kad to odbiješ i dobiješ SMS sa potvrdom onda ideš ponovo u poslovicu da vratiš opremu i potpišeš obrazac i to je to. I naravno naplate tih nekoliko dana ako si načeo novi mesec dok si čekao poziv službe za brigu o korisnicima.
 
@ nesa69

Piše da je aktivirano.
 

Prilozi

  • SmartSelect_20210308-184331_Chrome.jpg
    SmartSelect_20210308-184331_Chrome.jpg
    79.5 KB · Pregleda: 38
Uđi u kupovinu paketa i usluga na STB uređaju i vidi da li si "kupio" tj. aktivirao HBO+ paket, treba da je gratis kod tebe u paketu.
Mislim, kod tebe bi trebalo da je sve gratis i aktivirano, ne vidi se na ovom što si okačio da si uopšte nešto aktvirao.

Ako ga imaš kao opciju onda ga aktiviraj i trebalo bi da proradi HBO go.
 
Nisam sve do sada aktivirao HBO-go i bas me vase pisanje navelo da to uradim.
Uspeo sam.
Da li ja mogu na 2 tv aktivirati hbo-go i moraju li oba tv biti na mts netu ili drugi tv moze biti na SN netu kod brata ? :)
 
Dakle samo opet odem na hbogo/aktivacija i dodam JOŠ jedan tv i radice i kod batice mog?
Ima neko ogranicenje za broj aktiviranih uredjaja?
 
Uđi u kupovinu paketa i usluga na STB uređaju i vidi da li si "kupio" tj. aktivirao HBO+ paket, treba da je gratis kod tebe u paketu.
Mislim, kod tebe bi trebalo da je sve gratis i aktivirano, ne vidi se na ovom što si okačio da si uopšte nešto aktvirao.

Ako ga imaš kao opciju onda ga aktiviraj i trebalo bi da proradi HBO go.
Kako se ne vidi kad pored svakog piše aktivirano?

A u paketima i uslugama nude samo kupovinu paketa Zadruga i paketa Mađarski.
 
Ne može pre isteka :D Kad istekne ideš u poslanicu da kažeš da želiš raskid pa čekaš da te zovu na telefon da nude "pogodnosti" pa kad to odbiješ i dobiješ SMS sa potvrdom onda ideš ponovo u poslovicu da vratiš opremu i potpišeš obrazac i to je to. I naravno naplate tih nekoliko dana ako si načeo novi mesec dok si čekao poziv službe za brigu o korisnicima.
Mislio sam da ima onaj otkazni rok od 30dana kao kod SBB-a.
 
Nema toga u praksi. Iako se navodi u Opštim uslovima. Tj bar nije bilo letos kad smo ja i @veljkoka raskidali ugovore.
 
Malopre sam pisao ali mi je nema poruka..... Mirijevo je lokacija, trenutno smo u sbb... istekla UO pa bida predjemo u lelekom.... koliko meseci max za dinar može da se izboksuje, i ako neko ima nekog agenta terenca nek pusti broj na pp...
 
12m valjda ako si na sbb (treba mozda i dokaz), a vojska i policija mozda mogu i 14m (treba dokaz :))
 
Juce prijavio da ne radi NBA, otvorili smetnju.

Danas uredno zatvorili, bez da su zvali. Naravno i dalje ne radi usluga.
 
Kako se ne vidi kad pored svakog piše aktivirano?

A u paketima i uslugama nude samo kupovinu paketa Zadruga i paketa Mađarski.
Do njih je sigurno, samo ne znam šta pa da probam da pomognem :)
Meni je aktivan HBO+ HD a HBO HD imam u opciji za kupovinu paketa. HBO+ ima cinemax na 238 i 239 kao i HBOgo, dok HBO nema.
Proveri sa njima da nisu tu nešto zeznuli. Imao sam problema oko toga šta piše da je aktivno, šta nije, šta naplate, a šta ne (pre godinu i po dana kada je puštena usluga). Recimo, njima sistem pokaže da je mađarski paket deaktiviran, kod mene u meniju piše da nije... uglavnom brzo su tada sredili sve.
 
Zna li neko koliki je zakonski rok da Mts posalje ispravljen racun nakon sto je resio prigovor kao osnovan, a koji se odnosio na pogresno fakturisan racun ?
 
Ne znam koliko je zakonski rok, ali znam da dugo traje. Meni su ispravili posle desetak dana.
 
Prošlog leta sam čekao više od dva meseca na ispravku računa. Prihvaćena je reklamacija u roku od 7-8 dana, ali baš je dosta prošlo do izdavanja ispravljenog računa. Više puta sam zvao da proverim šta se dešava i svaki put su mi rekli da sačekam, kao uskoro će.
 
Prošlog leta sam čekao više od dva meseca na ispravku računa. Prihvaćena je reklamacija u roku od 7-8 dana, ali baš je dosta prošlo do izdavanja ispravljenog računa. Više puta sam zvao da proverim šta se dešava i svaki put su mi rekli da sačekam, kao uskoro će.

A sta su ti obracunali na prvom sledecem racunu obzirom da je proslo vise od jednog kalendarskog meseca a tebi nije stigao ispravljen racun ?
 
Meni su ispravili prvo taj prvi račun na šest dinara a onda su mi nekoliko narednih došli sa po nula dinara za plaćanje.
 
Proradio NBA.
 
Meni nije ništa proradilo.

Danas zvao korisnički, kažu evidentirano je da je pre podne odrađen reset podataka ali ja svakako i dalje ne mogu ni da se logujem niti da se ponovo registrujemo jer mi se ponovo javljaju iste poruke (prilikom pokušaja registracije ova sa slike)...
 

Prilozi

  • IMG_20210313_145310.jpg
    IMG_20210313_145310.jpg
    190 KB · Pregleda: 49
Ja kad ima problem zovem ih na svakih 60 min. Dosaean budem kao stenica.
 
Nazad
Vrh Dno