Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Smilovali su se i poslali ugovor danas postom.Koliko im treba da aktiviraju paket?E da,u ugovoru pise PLUS HD.Da vidim da li ce to ispostovati...
 
Smilovali su se i poslali ugovor danas postom.Koliko im treba da aktiviraju paket?E da,u ugovoru pise PLUS HD.Da vidim da li ce to ispostovati...

Pa sve zavisi na koga naletis, moze da ti ugovor bude odmah aktiviran ako naletis na neku koja nije tog jutra doruckovala ili je dobila onda moze i u ponedeljak da bude aktiviran ugovor i pustena nova brzina.

Sve zavisi ko ti zapadne. Ali u najboljem slucaju nadaj se do petka da ce sve da bude regulisano.
 
Jel bese moze morava 1 da se prijavi na neki box 4 za 100 giga?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kada se potrosi onih 100gb za mobilne linije iza Box 4, da li postoji neki dodatak ili je to to.
 
Mozes da kupis kao dodatak odredjenu kolicinu GB. Mozes kroz aplikaciju to da uradis.
 
Aktiviran mi je novi ugovor i HD kanali od 744,brzina stabilna 49/8 i pored 3 STBa,imam 20 GB neta na mobu i to je to.Mana im je samo sto na svim HD kanalima nemaju motanje 7 dana unazad.
 
Aktiviran mi je novi ugovor i HD kanali od 744,brzina stabilna 49/8 i pored 3 STBa,imam 20 GB neta na mobu i to je to.Mana im je samo sto na svim HD kanalima nemaju motanje 7 dana unazad.
Simmke, koji paket si uzeo?
Na kojima ima ili, ako ih je manje, na kojima nema motanja unazad?
 
Već sam to pisao par puta
evo
Od HD kanala vraćanje imaju sve Arene, Superstar TV, svi FOX kanali, RTS 1 i 2, Nauka, Agro tv, Pink, Prva, B92, Kitchen TV, 24Kitchen, Partizan i Zvezda TV, NG Wild, TDC, Toxic, Dexy TV, Balkan Trip
 
Kod mene Box plavi,@renne je vec napisao koji HD kanali imaju vracanje unazad.U principu,od 744 pa nadalje nemaju opciju vracanja unazad.A kad vec imaju Cinestar nek ubace i Premiere 1 i 2.
 
ako se na ruter, koji je standardno podesen (lan1 i lan4 za net, lan2 i lan3 za iptv) povezem laptopom na port za iptv (2ili3) da li mogu da udjem u podesavanje rutera normalo kao i kada se povezem na portove 1i4 koji su za net?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Pretpostavljam da ne, jer da bi pristupio ruteru treba laptopu da je dodeljena lokalna IP adresa iz istog subnet-a a za LAN 2 i LAN 3 nije aktivan DHCP?

A zašto bi radio tako nešto? :D
 
a da probam rucno da upisem IP adresu na laptopu ako na iptv portovima vec dhcp ne radi?

specificna situacija... hocu da promenim neka podesavanja na ruteru (da dodam jos jednu otkljucanu wifi mrezu, pored postojece sa sifrom) a mreza je zakljucana i ruter je u drugoj prostoriji kojoj nemam pristup. a ova prostorija kojoj imam pristup ima samo tv i iptv i kabal do rutera koji je uboden u lan2 ili lan3.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Probaj. Ali upiši i mask (255.255.255.0) i gateway (192.168.1.1)

A nemaš ni pristup (lozinku) postojećem WiFi signalu tog rutera? :D Pa da te izmene odradiš kroz WiFi (ako nije disabled pristupiš konfiguracionoj stranici za WiFi klijente)...
 
da imam lozinku za wifi bilo bi lako, ali nemam. probacu kad stignem prvo na mom ruteru da li ce to raditi tako.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
nije komsijin net :) u pitanju je mesna zajednica. ranije je bio otkljucan wifi i klincadija je mogla da koristi bez problema.. sada se maticarka napravila pametna i kada im je mts menjao ruter, rekla im je da zakljucaju wifi.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
da imam lozinku za wifi bilo bi lako, ali nemam. probacu kad stignem prvo na mom ruteru da li ce to raditi tako.
Skini Andro Dumper android app, mob neka ti bude rutovan, na listi nađi mrežu, može samo za mreze gde WPS stoji na "yes", izaberi offline traženje šifre, izaberi root metod, izaberi no custom PIN i za par trenutaka imaćeš WPA2 šifru.

Radi sa MTS modemima, Vip modemima... ne i SBB.

Možda ovako nešto nije za javno pisanje. U tom slučaju neka moderator ukloni.
 
Mts i vip modemi nemaju onu zaštitu da zabrane nakon par pogrešnih pokušaja?
 
^ uz pomoć navedene aplikacije za nekoliko minuta dobijem šifru MTS i VIP modema (ako je WPS enabled, ne mora da se pritisne).
Nikada do sada nisam dobio timeout, a dobio sam šifre koje god sam hteo MTS i vip mreže. Naravno, možda sam bio srećne ruke i zavisno od podešavanja ili modela nije moguće na svakom uređaju.
 
rutovao sam neki stari sony pa cu probati, ako je wps ukljucen

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
ipak je wps iskljucen na mrezi... a probao sam kod mene na nekom starom mts ruteru, sa ukljucenim wps i nisam uspeo da dobijem password.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
nisam. kad stignem moram probati kod mene, da znam da li da pokusavam. a onda cemo uzeti kljuc od kancelarije pored pa probati da se prikacimo :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Jel su ovo vec poceli da gase HD kanale ili je smo do mene (Fox Movies HD roditeljska kontrola ?? :smash:) ?
 
Money train film verovatno, ima oznaku R18.
Podesi nalog na stb-u da bude 18+ i ne traži ti više.
 
Nazad
Vrh Dno