Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Dobra im je fora moram priznati, nije da bih se vratio ikad na radijus vektor ali ovako drze ljude.
 
Mora da postoji neko ograničenje na to.
Negde sam načuo da je ograničenje za 2 uređaja...
 
Ok je sve ,primam izvinjenje,samo je malo ruzno da nekog nazoves nepismenim i glupim ,a greska je tvoja.
Nikog nisam nazvao ni nepismenim ni glupim greska nije moja lepo sam rekao ako prica o stb-u onda se ne produzava ugovor.
No nebitno.
 
Moze li neko da mi pomogne-fiksni je na tatino ime, adsl i mobilni na moje. Ugovor za adsl mi istice na leto, za mobilni sad... Da li mogu da uzmem box3? Ili mora tata? Ili nema spajanja? (naravno, stanujemo u istom stanu...)
 
Da si odmah pozvao korisnički servis, već bi dobio odgovor...
 
Mora vlasnik fixnog da bude potpisnik Box paketa. Medjutim, mozes fixni prebaciti na sebe - u stvari mislim da moras, jer ADSL ne mozes prebaciti na njega dok traje UO :)
U svakom slucaju morate obojica otici u poslovnicu, i sigurno moze na tvoje ime biti Box3 (ako otac prebaci na tebe fixni), ali nisam siguran da li moze na njegovo ime. Mozes sigurno preci na Box3, ako nisi uzeo uredjaj ili nesto besplatnih meseci uz ugovor (za ovo drugo nisam siguran, neka javi neko ako je probao, nisam imao slucaj do sada)
 
Box mora da bude na vlasnika telefona, mozes da ga prebacis na sebe i nije ti potreban cale da ide sa tobom tamo dovoljno da poneses njegovu LK i naravno svoju i da prebacis tel u tvoje vlasnistvo.
 
Box mora da bude na vlasnika telefona, mozes da ga prebacis na sebe i nije ti potreban cale da ide sa tobom tamo dovoljno da poneses njegovu LK i naravno svoju i da prebacis tel u tvoje vlasnistvo.

Kao sto rece ti meni ,nemoj govoriti neistinu i gluposti.Kazii mi kako moze bez caleta da ode i prebaci na sebe .
 
Pa lepo sam napisao ponese caletovu LK, citaj kako ti meni rece ako ti nije nesto jasno pitaj, a sad izvinjenje kao sto sam ja tebi?
 
Pa lepo sam napisao ponese caletovu LK, citaj kako ti meni rece ako ti nije nesto jasno pitaj, a sad izvinjenje kao sto sam ja tebi?


A zar ne treba tu neko ustupanje da se vrsi? Onda pretpostavljam da obojica moraju da potpisu nesto..malo mi neozbiljno to deluje.

Sent from mTalk
 
Nista se ne ustupa samo se menja vlasnik tel broja. I zavrsava se za 2 min samo se potpisu dva papira cas posla.
 
Nista se ne ustupa samo se menja vlasnik tel broja. I zavrsava se za 2 min samo se potpisu dva papira cas posla.


Pa bas zbog toga. Verovatno da se završava za 2 min. Ali pretpostavljam da treba potpis oba korisnika. Mislim da mu je najbolje da vidi sa call centrom..

Sent from mTalk
 
A za odjavu,to jest prekid ugovora za box4,(istekla je ugovorna obaveza) jel treba vlasnik da potpise,ili moze isto samo sa LK?
 
A za odjavu,to jest prekid ugovora za box4,(istekla je ugovorna obaveza) jel treba vlasnik da potpise,ili moze isto samo sa LK?


Pretpostavljam da je isto. U svakoj situaciji gde je potreban potpis vlasnika jedino lično može da se završi. Kako da ti potpišeš raskid ug. samo sa nečijom lk..deluje mi nelogično

Sent from mTalk
 
Ne sme, bez ovlascenja sudskog, da sinu ustupi ocevu liniju (ili bilo sta), samo uz LK. To je protivzakonito. Ja sam ovo radio, nije mi trebao otac, ali jeste ovlascenje iz suda, koje imam. I drago mi je da je tako :D

Radice to mozda negde, ali nemojte kako je to normalno :)


Ono, u sustini, ti njemu mozes samo broj uzeti, ali preuzimas odmah i sve troskove racuna koje je on imao do tada, ali krse zakon ako to dozvole.
Mada bi ga uvodjenje novog broja kostalo, pa ga i mozes kostati :D

(nebitno da li je otac-sin, ili bilo koja druga kombinacija, samo sam se nadovezao na postojecu kombinaciju)
 
Poslednja izmena:
Каква су искуства са Супер Бокс 4 з Београду? Карабурма ме занима... Типа квалитет нета

Размишам да пређем са СББ голд микс, заједно са мибилном телефонијом. 3600 је пакет, ако одузмем прва три месеца, то је онда 3200 на 2 године... Плус, јефтиније ми је и због мобилне мреже...
 
Pa bas zbog toga. Verovatno da se završava za 2 min. Ali pretpostavljam da treba potpis oba korisnika. Mislim da mu je najbolje da vidi sa call centrom..

Sent from mTalk
Pa jel ume da napise caletovo ime i prezime, pa ja sam ro uradio zato i kazem kako da zavrsi. Naravno da ce reci da treba trenutni i potencijalni vlasnik ali to moze i na ovaj nacin da se zavrsi da ne maltretira oca zato sam rekao.
 
Neko pise samo da bi pisao ,a da li je tacno izgleda nije bitno.Mozes bes caleta otici prvi put da on spremi sve papire, i ,sta vec.Ali drugi put morate biti tu obojica .Znam jer sam ja tako uradio.Zvrsava se za par minuta ali morate obojica biti prisutni.

Enarged izvinjenje kad ne budem u pravu ,ali za ovo ga nema:D
 
Каква су искуства са Супер Бокс 4 з Београду? Карабурма ме занима... Типа квалитет нета

Размишам да пређем са СББ голд микс, заједно са мибилном телефонијом. 3600 је пакет, ако одузмем прва три месеца, то је онда 3200 на 2 године... Плус, јефтиније ми је и због мобилне мреже...
Sta da ti kazem mogu samo licno iskustvo a to je savrseno 50/2 a realno i malo vise imam, iptv savrsena nikad da secne kao i multiscreen tj mts tv go, fix free i dobijes 300+300+600sms+1GB.
Savrseno funkcionise a ja sam na Zvezdari znaci tu sam u komsiluku. Eto, korisno ili ne to je ono sto mogu da ti kazem.
 
Sta da ti kazem mogu samo licno iskustvo a to je savrseno 50/2 a realno i malo vise imam, iptv savrsena nikad da secne kao i multiscreen tj mts tv go, fix free i dobijes 300+300+600sms+1GB.
Savrseno funkcionise a ja sam na Zvezdari znaci tu sam u komsiluku. Eto, korisno ili ne to je ono sto mogu da ti kazem.

Захваљујм :)
 
Nema na cemu.
 
Nemaju nikakve novogodišnje akcije za box pakete? Ima li neko info da li će ih biti?
 
- box paket moze da se uzme SAMO ako je broj na digitalnoj centrali .. malopre pokusao da uzmem jos jedan tablet na moj box ..
ali prvo moram da promenim broj pa tek onda da uzmem tablet,
jer kao sto je vec neko ovde rekao potpisuje se anex na nove 2 godine
- napomenuli su da moze vise uredjaja .. ne pitah koliko ..
- na box 2 (fixni+iptv ) moze da se uzme na rate laptop, tv , tablet, da bi se uzeo mobilni uz box , onda mora u tom boxu da postoji mobilna linija
 
Koliko košta kada se uvodi box? Nemam fix, prvo ide fix pa onda mogu box. Koliko je sada uvođenje fix?
 
Tražio sam na sajtu i nisam našao, hebeni njihov kolorado. Inače sa sbb otvara odmah sajt.
Onda otpada opcija od 12 meseci ugovorne obaveze, mora 24 meseca kao kod SBB, to mi je bila prednos kod MTS.
Oni imaju neku akciju za box, vidim ovo na linku iznad:
 

Prilozi

  • 2015-12-14_185335.png
    2015-12-14_185335.png
    58.8 KB · Pregleda: 132
Ima mogucnost box na 12 i 24 meseca a samo je super box na 24.
A i to je akcija za super box prva 3 mes po 1 din, ne vazi za obicne box pakete.
 
Nazad
Vrh Dno