Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

To je cena usluge / paketa bez UO, a fale ti troškovi uvođenja svake od pojedinačnih usluga koje su deo Box paketa.
 
Produženje ugovora za "BOX 4 plavi lite", VDSL (optika mi nije dostupna)

Na prvi poziv broja za benefite (064733) nudili su nam 6 meseci 50% popusta, odgovorili smo im da nismo zadovoljni, nakon nekoliko dana nas pozvali i dobili smo 8 meseci 50% popusta, isto kao i dosta kolega ovde sa foruma.

Kada se uzme u obzir poskupljenje paketa (sa 4700 na 5700din + naplata 150din za treći TV uređaj koju do sada nismo imali) i kada saberemo iznos za 24 meseca, to baš i nije neki popust, svašta sam im rekao, posebno naveo primer da ljudi na optici sa 20x bržim internetom dobiju popust na ceo ugovor, ali naravno ništa ne vredi...


Sestra isto na VDSL-u, samo paket "BOX 4 crveni", na prvi poziv broja za benefite joj nudili samo 1 mesec 50% popusta, pa im je isto rekla da nije zadovoljna, a nakon nekoliko dana su je pozvali i dobila je takođe 8 meseci 50% popusta.


Hvala kolegama sa foruma na svim informacijama i savetima.
 
Pozdrav svima, da se zahvalim na dobrim savetima! 24h nakon traženja IDP broja dobio sam poziv i ponudu 24 meseca 50%.

Za forumaše koji će se naći u sličnoj situaciji (pred istek UO za BOX4 optiku) dakle:

1 - sačekajte prvo da istekne ugovorna obaveza
2 - morate u poslovnicu da tražite IDP broj
3 - u roku od 7 dana (obično kraće) pozvaće vas iz mts (064/733) i dati odličnu ponudu da ostanete njihov korisnik i naredne 2 godine

Hvala još jednom
 
Produženje ugovora za "BOX 4 plavi lite", VDSL (optika mi nije dostupna)

Na prvi poziv broja za benefite (064733) nudili su nam 6 meseci 50% popusta, odgovorili smo im da nismo zadovoljni, nakon nekoliko dana nas pozvali i dobili smo 8 meseci 50% popusta, isto kao i dosta kolega ovde sa foruma.

Kada se uzme u obzir poskupljenje paketa (sa 4700 na 5700din + naplata 150din za treći TV uređaj koju do sada nismo imali) i kada saberemo iznos za 24 meseca, to baš i nije neki popust, svašta sam im rekao, posebno naveo primer da ljudi na optici sa 20x bržim internetom dobiju popust na ceo ugovor, ali naravno ništa ne vredi...


Sestra isto na VDSL-u, samo paket "BOX 4 crveni", na prvi poziv broja za benefite joj nudili samo 1 mesec 50% popusta, pa im je isto rekla da nije zadovoljna, a nakon nekoliko dana su je pozvali i dobila je takođe 8 meseci 50% popusta.


Hvala kolegama sa foruma na svim informacijama i savetima.
Tačno tako!
Još nekoliko dana imam Box plavi lite vdsl. Dobio sam jednu ponudu 8x50%,ne želim da je prihvatim. Tražiću MIK kod i pauziraću uslugu i čekati ponovo neku akciju ali kao nov korisnik. U medjuvremenu, sve brojeve prenosim u A1(ako mi daju neoneo za 1250) pa mi net za telefone neće biti problem jer neću imati 4 u 100 giga.
Na VDSL smo uvek dvostruko oštećeni (male i nesigurne brzine za istu cenu kao optika i maksimalno osam meseci popusta dok u gradu daju 24 meseca popust 50%).
Svi u komsiluku koji su imali samo fiksni broj su dobili net i tv besplatno a sa nama se cenkaju kao na pijaci, prilikom svakog produžetka ugovora.
 
@vapa032 premosti neki mesec na Beotel VDSL-u imaš 30/4Mbps bez UO za 1390 dinara mesečno. Mobilne u A1 kao što si predložio.
 
@vapa032 premosti neki mesec na Beotel VDSL-u imaš 30/4Mbps bez UO za 1390 dinara mesečno. Mobilne u A1 kao što si predložio.
Hvala na informaciji, (nisam znao za Beotel) , proveriću kakvi su uslovi tamo .
Kontaktirao sam Orion, proverili su liniju i rekli da se javim po dobijanju mik koda za net bez ugovorne obaveze
 
Hvala na informaciji, (nisam znao za Beotel) , proveriću kakvi su uslovi tamo .
Kontaktirao sam Orion, proverili su liniju i rekli da se javim po dobijanju mik koda za net bez ugovorne obaveze
Zaobidji orion da posle ne kukaš , sem ako nije u pitanju prava optika , a i to je pitanje kako će kod tebe da radi
 
Juče mi istekao ugovor, BOX 3 ... je l' taj "IDP" broj ne važi za bakar, samo optika?
Sad ganjanje, a nema se baš vremena ...
 
Za bakar probaj MIK da trazis za prelazak kod drugog VDSL provajdera.
 
Je l ima neka fora za popust kad se prvi put uvodi Box?

Uveo bih Box 3, a možda i 4 kod roditelja, vidim da ima više ponuda na netu, jedna na MTS sajtu, jedna na teledirektu, jedna supernova, sve po malo različite cene, zbunjen sam...

Fiksni se vodi na kevu i ima samo tu uslugu...
 
Keva ce ti dobiti tv i net dzabe a placace i dalje samo fixni , to je najbolja ponuda za sada.
Ja sam to zavrsio kod mojih kuci. U proseku cena paketa ispadne ista kao kad su davali 20 meseci po 1 dinar. Jedina mana je sto se dobija samo 1 uredjaj za TV ali sto se kaze poklonu se u zube ne gleda. Ako nekome treba mogu da posaljem broj agenta koji mi je zavrsio sve.
 
Ja sam to zavrsio kod mojih kuci. U proseku cena paketa ispadne ista kao kad su davali 20 meseci po 1 dinar. Jedina mana je sto se dobija samo 1 uredjaj za TV ali sto se kaze poklonu se u zube ne gleda. Ako nekome treba mogu da posaljem broj agenta koji mi je zavrsio sve.
Ако узмеш 20/4 + СД канале добијаш 2 СТБ-а.
 
Listam par zadnjih stranica ali ne nadjoh to sto mi treba pa ako moze neko da pomogne :)
Stricu istice ugovor na MTS mobilnom za mesec dana, ima ADSL net bez ugovorne obaveze i gledao je da uzme BOX 4 u Mts preko optike posto su mu to uveli u zgradu.
Znam da je ranije preko akvizitera mogla da se dobije povoljnija ponuda nego na sajtu pa ako je je i dalje tako bio bih zahvalan da mi neko posalje kontakt akvizitera MTS-a.
Kapiram da bi mozda mogao da izvuce nesto povoljnije nego na sajtu a jos je i novi korisnik.
Edit:
Da li daju 2 stb-a ili samo 1. NIje mi bas najjasnije na sajtu.
 
Cisto da ostavim info i za druge, mozda nekog zanima. Cuo se akviziterom MTS. Trenutno nudi istu ponudu za nove korisnike kao na sajtu mts-a.
Ako neko mozda ima akvizitera koji moze da ponudi nesto bolje od toga nek posalje kontakt na pm. Hvala
 
nisam u zadnje vreme bas pratio ovu temu, vidim na mts sajtu da je hbo i hbo+ hd besplatan do polovine januara kao i obicno sto bude pa sam ga aktivirao preko STBa, sad vidim da je u aktiviranim uslugama prikazana puna cena paketa kao da nema promocije. je l to ok, hoce li mi biti besplatno kao sto i pise do polovine januara..?
Screenshot_20231127_154446_Moj mts.jpg
 
Naplatiće ti, moraš da ih kontaktiraš
 
Stoji njima u aplikaciji tih 750 za HBO ali isto tako stoji da je besplatno do 15.1. i da se neće naplaćivati, e sad...na MTS sajtu u rubrici moj mts isto tako stoji i koga god znam aktivirao je ili preko aplikacije ili preko mojmts gde piše tih 750 din. uz napomenu da ima besplatan period. Ja sam konkretno aktivirao 16.10. preko Iris web sajta jer na stb mi nije davao opciju HBO+ nego samo HBO a pisalo je 0,00 i na stb i na Iris web i ne stoji mi sad nikakvo ''zaduženje'' od 750 din.
 
Lepo pise da se aktivacija moze izvrsiti preko daljinca sto znaci preko box-a. Meni "paketi i usluge" izabere se hbo. Pise lepo da je 0 dinara kao i sve ostale informacije.
 
Nazad
Vrh Dno