Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Zna neko kako se trosi tih 100gb, mislim jel ide prvo potrosnja onog iz paketa pa se nastavlja ovih deljenih 100?
I jos nesto, kako moze da se proveri stanje?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Prvo ide potrošnja iz paketa.

Bonus od 100GB proveravaš na *797*97#
Nije moguće proveravati ga iz moj mts aplikacije.
 
Da, prelistah par stranica unazad pa nadjoh info, stanje zapravo moze da proveri samo nosilac box-a, ostali korisnici ne mogu.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Hvala na misljenjima, razmislicu.
Ja licno nemam problema sa SBB internetom, retki su neki duzi prekidi, ali se desavaju kraci, ali tad je dovoljno odraditi troubleshooting u win-u da opet izpodesava ruter, sto traje par sekundi i opet sve uredu.

Raspitao sam se o optici i video da jeste bolja stvar, brza, manji lag, veci upload, to su dobri razlozi da prelazak ili bar da se proba, pogotovo sto daju 6 meseci besplatno, lepa je to usteda, ali svakako cu morati prvo da sacekam da mi prodje sbb ugovor.

Meni je zeznuto sto mi jos traje ugovor sa SBB, produzio sam pre pola godine, moracu da vidim na kolko je, ako je na godinu, pomoz boze, ali ako je na dve, necu ja u skorije vreme videti optike :/

To me zeznuse, zvase me da produzim bas kad su ovi iz mts-a dosli i stavili kablove... a sto je najjace, nista nisam potpisao , vec kao sve preko telefona zavrseno, ne razumem...
 
Poslednja izmena:
Ako neko zna - da li novi korisnici BOX paketa sa tv-om dobijaju u početku sve kanale otključane, sa sve uslugama koje nisu u paketu (mislim na snimanje i vraćanje)?
 
@Precise
Ja sam dugo dugo imao SBB internet, i bio sam bas zadovoljan, sve je okej radilo.. Pre nekih pola godine su sa optikom usli u moju zgradu, i presao sam na MTS optiku najvise zbog besplatnih meseci koje je nudio MTS, i mogu ti reci da uopste nisam zazalio sto sam presao, sve super funkcionise, prezadovoljan sam.

@zoxen
Da, ako se dobro secam meni su prva 2 meseca bili otkljucani svi kanali
 
Da li je neko dobio vise od standardnih 2 meseca za produzenje Box4 ugovora?
 
Meni su poslali odgovor pismeno da niko ne može da dobije više od dva meseca za produženje istog paketa. Samo novi korisnici ili ako se prelazi sa manjeg na veći paket.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ja podneo molbu u njihovoj poslovnici i pozvali me nakon nekoliko dana sa ponudom. Prethodno sam im napomenuo da bih prekinuo ugovor sa njima ako mi ne daju 6 meseci pa će novi biti sačinjen na mamino ime na istoj adresi a ona kao novi korisnik ima pravo na 6 meseci. Službenik mi reče da nema potrebe da to radim i da će oni poslati zahtev i na kraju je tako i bilo. Potpisao ga 30.11.
 
Videcu koliko ce meni meseci dati jer sam na starom Box plavom koji iznosi 4299 a presao bih na isti taj samo sto sad iznosi 4699din.E da,juce sam merio brzinu neta uvece jer sam aktivirao HD kanale i varira od 41-42 mb/s.Sta treba da trazim kad budem potpisivao nov ugovor da bi mi ostala brzina 50/8?Ne smeta meni ni ova brzina,znam da HD kanalu vuku do 8 mb ali me zanima da li moze da ostane stara brzina.
 
Ja podneo molbu u njihovoj poslovnici i pozvali me nakon nekoliko dana sa ponudom. Prethodno sam im napomenuo da bih prekinuo ugovor sa njima ako mi ne daju 6 meseci pa će novi biti sačinjen na mamino ime na istoj adresi a ona kao novi korisnik ima pravo na 6 meseci. Službenik mi reče da nema potrebe da to radim i da će oni poslati zahtev i na kraju je tako i bilo. Potpisao ga 30.11.

Šta ti piše u ugovoru koji si potpisao, 2 mesece free ili 6 meseci ? Zato što (skoro) svima piše 2 meseca a ostali meseci su prikazani kod njih u sistemu pošto ne smeju po slovu zakona da pišu više od 2 meseca koliko je predviđeno. Meni odobrili 5 meseci kao što sam već pisao, 2+3 bila ponuda, dva meseca pišu u ugovoru a ostali se ''vide'' u sistemu, par puta me zvali i potvrdili da će tako i biti, ja sam prvi poslao mejl i ''zapretio'' drugim provajderom i oni posle zvali i ponudili 5 meseci koje sam oberučke prihvatio.
 
Poslednja izmena:
Mora fiksni. Telekom se vodi parolom iz Maratonaca - samo je smrt siguran posao. U njihovom slučaju, to je priključak za fiksni.
 
Da li još nekome brlja NBA League Pass preko MTS-a? Imam Box 4 i prema informacijama na mts.rs, pravo na srednji NBA paket sa dve utakmice nedeljno do kraja sezone, ali sad dobijam poruku da nemam vise game kredita, iako nisam koristio poslednje dve nedelje.

OnePlus 6/Tapatalk
 
Meni u Android app na mobu stoji da imam 7 credits a od kad sam aktivirao MTS dodatak (MTS Game Choice; isto na Box4 nalogu) u oktobru samo sam 1 utakmicu gledao (u oktobru... drugi, treći dan na početku NBA sezone) ...
Tako da to uzgleda kao ne da nije 8 ustanicima mesečno nego da je 8 utakmica ukupno :d
 
Ma imam najbolje linkove za strimove, nije mi to nužno, nego me zanima da li je neka greška ili su svesno prevarili korisnike.
 
Videcu koliko ce meni meseci dati jer sam na starom Box plavom koji iznosi 4299 a presao bih na isti taj samo sto sad iznosi 4699din.E da,juce sam merio brzinu neta uvece jer sam aktivirao HD kanale i varira od 41-42 mb/s.Sta treba da trazim kad budem potpisivao nov ugovor da bi mi ostala brzina 50/8?Ne smeta meni ni ova brzina,znam da HD kanalu vuku do 8 mb ali me zanima da li moze da ostane stara brzina.

Mora da ti ostane brzina 50 ako imaš lufta (mislim da imaš).
Ti ne treba ništa da tražiš, trebalo bi da oni sami to uključe kako treba za HD kanale i stb uređaje, što ume da bude naučna fantastika. Ono, ostvari se nešto ponekad :)
Zovi tehničku podršku i zahtevaj da ti puste odgovarajuću brzinu za HD kanale zato što ti utiče na smanjenje brzine net-a.

Kod mene je za tri stb-a i HD kanale:
Actual Rate(Up/Down) 8190/74996 kbps (bilo je oko 85000 ali ne cimam ih više da ne zeznu opet nešto)
Attainable Rate(Up/Down) 34105/126380 kbps
 
Kada su počele da važe nove cene za Box4?

Podigli su cenu sa 4299 za Box 4 Plavi na 4799 dinara - tačno 500 Dinara više mesečno.

Stari ugovori su imali klauzulu da će paket biti nešto skuplji (reda 300 din mesečno) po isteku ugovorne obaveze, baš me interesuje da li je to ostalo ili možda povećano.

Videcu koliko ce meni meseci dati jer sam na starom Box plavom koji iznosi 4299 a presao bih na isti taj samo sto sad iznosi 4699din.E da,juce sam merio brzinu neta uvece jer sam aktivirao HD kanale i varira od 41-42 mb/s.Sta treba da trazim kad budem potpisivao nov ugovor da bi mi ostala brzina 50/8?Ne smeta meni ni ova brzina,znam da HD kanalu vuku do 8 mb ali me zanima da li moze da ostane stara brzina.
 
Gde ili na koji broj telefona može da se proveri gde je sve prošla optika?
 
Nakon isteka ugovorne obaveze mesečna naknada za odabrani BOX 4 paket se uvećava za 300,00 dinara.
 
Nije, piše u ugovoru i na sajtu, 300 dinara.
Ali, ispadne više ako imaš dodatne STB uređaje, naplate i nijih.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Gde ili na koji broj telefona može da se proveri gde je sve prošla optika?
Pozoves korisnicki servis ili odes do poslovnice i izdiktiras neki broj fiksnog telefona sa odredjene lokacije, i prema tome provere.
 
Nazad
Vrh Dno