Šta je novo?

MTK 6582 Boot error!

Almighy.shO

Poštovan
Učlanjen(a)
08.10.2015
Poruke
1
Poena
51
Poz svima, iako je moj prvi post nadam se da mi niko nece zameriti i da ce mi pomoci u resavanju ovoga problem. Da li ce neko biti captain ili saver :D we will see!
Problem je sledeci: imam tablet koji u sebi ima MTK6582 i KitKat 4.4.2 (details)

Posto je tablet dosao bez gapps, hteo sam to da instaliram ali nisam mogao (.zip da instaliram bez root-a), svaki .apk koji sam instalirao (Google) mi je izbacivao gresku za Google Play Services (crash), bilo koja verzija je prikazivala isto (sta god da instaliram, nove ili stare verzije desavalo se isto, crash, crash, crash).

Posle toga sam nasao kako se rutuje tablet (ok), kako se stavlja CWM (ok), i kako se pravi backup (ok) sa MTK Droid Tools i SP Flash Tools...Sve sam to odradio. Posto tablet nije hteo da se vrati na fabricka podesavanja (posle svake instalacije gapps-a preko CWM-a, stalno sam dobijao popup da je nesto "kresovalo" a da je vezano za google apps) i onda sam odlucio da uz pomoc SP Flash Tools vratim original backup (koji sam napravio bas zbog ovakvih situacija a i zato sto nigde ne postoji oficijelni ROM).... od tada je tablet u Boot error! loop-u... Da li neko moze da mi pomogne?

Unapred hvala svima!

Edit: (Probao bih da wipe dalvik cache ali ne mogu da pristupim recovery-u, cak sta vise ne mogu da pristupim ni Factory reset preko dugmadi jer mi stalno prijavljuje boot error. Jedino sta radi je fastboot, ne prijavljuje nista)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno