Šta je novo?

MT:S internet

Mitko

Cenjen
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruke
267
Poena
180
U pitanju je internet preko MT:S kartice, zapravo preko PRIPEJD broja.
Naime, koristim MTS karticu na kojoj nemam uslugu 4G mreze, i ako je na karticu podeseno "Prefer LTE" ne dobijam 4G uslugu vec H+, nacuo sam da je svar do stare/ije kartice... posetio sam poslovnicu i dobio sam odgovor da PRIPEJD korisnici ne dobijaju 4G usluge,.. kupio sam ipak novu PRIPEJD karticu ta nova PRIPEJD kartica ima uslugu 4G mreze (je*o lud zbunjenog)
Takodje sam i probao karticu drugog provajdera koja takodje iam 4G uslugu interneta...

Ne znam da li ipak da zahtevam zamenu kartice ili sta da radim?
Da li gospodja u poslovnici nije bila dovoljno upucena ili je ona jedna koja ce dobiti postotak ako predjem sa PRIPEJD broja na POSTPEJD, sto meni nije u internesu jer pretezno mi je potrebniji internet od poziva i sms-a (mislim ko to vise koristi) dok ja POSTPEJDU ne dobijam usluge promojica koje pravim na PRIPEJDU kada je cena i internet u pitanju :)
 
Odes u poslovnicu ako imas staru karticu trazis da ti zamene za 4g zamenice ti odmah. I tom prilikom trazis da ti aktiviraju 4g uslugu to mora posebno, ako ti ne odrade u poslovnici, zoves korisnicki i kazes im da si zamenio sim i da ti puste 4g, resava se sve veoma brzo.
 
Nazad
Vrh Dno