Šta je novo?

msi3850 256-OC ili 8800gs 384mb

pageboy

Čuven
Učlanjen(a)
03.02.2002
Poruke
108
Poena
619
Obe su oko 5000 din. Posto nemam vise interesuje me koju da uzmem tj. koja je bolja ? :wall:
 
Da, tu su negde po performansama, znam da je taj MSI tih, ne znam kakav je taj 8800GS po tom pitanju (to je u stvari isto sto i 9600GSO), kod nVidije imas CUDA-u, ako ti nesto znaci (recimo prilikom gledanja HD filmova).
 
Da, tu su negde po performansama, znam da je taj MSI tih, ne znam kakav je taj 8800GS po tom pitanju (to je u stvari isto sto i 9600GSO), kod nVidije imas CUDA-u, ako ti nesto znaci (recimo prilikom gledanja HD filmova).

3850 ima UVD2, to mu valjda dodje isto. Sve u svemu ja mu preporucujem da uzme msi 3850 256mb i da :,,: Cena je stvarno neverovatna, a moram da priznam da se i solidno klokuje!:guitar:
 
Msi 3850.

Fino se klokuje, tih je, i ako je u dobro provetrenom kućištu nikada nećeš doći u situaciju da mu kuler radi na max. broju obrtaja.

Pored toga manje se greje od nvidie i zahteva manje struje koliko se sećam.

:wave:
 
Poslednja izmena:
Da iskoristim temu da ne otvaram novu bezveze...

Pitanje je da li msi 3850 sa 256 ili 512 memorije i koja je razlika u pitanju jer po ceni je nekih 10ak evra a koliko se dobija vise?

Hvala i poz
 
Da iskoristim temu da ne otvaram novu bezveze...

Pitanje je da li msi 3850 sa 256 ili 512 memorije i koja je razlika u pitanju jer po ceni je nekih 10ak evra a koliko se dobija vise?

Hvala i poz
Uglavnom je vrlo mala razlika u igrama, osim ako ne teras u visokim rezolucijama, za sta nije dovoljna ni ona sa 512MB.
 
Poslednja izmena:
Bićeš prinudjen u nekim igrama da smanjiš rezoluciju i detaljnost tekstura jer kad se potroši raspoloživa onboard memorija dolazi do naglog gubitka performansi. 3Dmark u tom smislu nije apsolutno merodavan. Ako ti to nije problem sačuvaj 10 eura.
 
Za rezolucije i nisam veliki zaludjenik a i monitor mi je khmm..:)
Nije znacajno velika razlika u performansama tako da je 256ram pametniji izbor.
Hvala na brzim odgovorima...

Poz
 
Poslednja izmena:
Ma jašta, karta je 50 e i ako nisi proklet tera sve igre a za godinu dana kad počne da štuca da je prodaš i dodaš tih deset eura uzećeš ne samo sa duplo memorije već duplo bržu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno