Šta je novo?

MSI R4770 Cyclone

SuperStarr

Znamenit
Moderator
Učlanjen(a)
25.07.2002
Poruke
9,904
Poena
1,105
Moja oprema  
CPU & Cooler
Xeon 5670 (6c/12t) @ 4.3Ghz
Matična ploča
ASUS P6T Deluxe v2
RAM
48Gb HyperX DDR3 @ 1666Mhz
GPU
Gigabyte 1060 6Gb
Storage
Kodak 512Gb + 16Tb RAID
Zvuk
Creative Audigy2 ZS
PSU
Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) )
Kućište
Alexander Weiss (glass front + glass side)
Monitor
AOC 32" IPS
Miš & tastatura
G602 & Drevo 87 key (Red Switch)
Ostale periferije
MX Master 2 & K380
Mobilni telefon
Moto G9 Plus
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li ovo ima negde u Srbiji da se kupi?
 
Hvala.
Ima jedna firma koja ima neverovatan cenovnik - imaju sve a kad ih pozoveš nema ništa... :S:
http://bit.ly/b6wP1R
Pošto sam video kartu iz naslova tamo (pre nego sam ih nazvao) ponadao sam se da je ima kod nekog uvoznika...

:wave:
 
nema je vec duze vreme. poslednji put je bila u PINu pre jedno pola godine. jedino ako je nekoj maloprodaji zaostala na lageru ali sanse za to su ti minimalne.
 
Nema je ni Evizo Pozarevac :wall:, da li iko zna ima li je bilo gde u Srbiji??? Ako ne konkretno MSI Cyclone, onda bilo koji drugi Radeon 4770???
 
Poslednja izmena:
za slicne pare imas 5750, koja je jaca kartica i novija, a zadrzava sve pozitivne karakteristike ove... ima u ww na rasprodaji povoljno..
ja imao 4770, prodao pre par meseci, sad uzeo 5750 zbog fallouta i civa i jako zadovoljan.
 
Nazad
Vrh Dno