Šta je novo?

MSI 7850 ili Gainward GTX 560 TI?

Ja sam u subotu narucio upravo ovu 7850 sa emmija bila je na popustu od oko 1500din. I po svemu sto sam video bolja je od nvidije osim ako ti nije bitna fizika u igrama. E sad ako jese i ides sa amd-om onda moras da imas dobar CPU da radi fiziku.
 
Takodje narucio prvu opciju,isto u subotu,ocekujem je sutra.Nemam neku masinu da je probam kao sto se moze videti iz potpisa,ona je zapravo deo druge konfiguracije koju treba da pazarim uskoro,al sigurno cu je ubosti da vidim dal radi.
 
Hahaha bas smo im napravili poso :) Meni je stigla grafika ali nije i kuciste sa ostalim komponentama :( i sad grickam nokte i cekam da stigne ostalo. Iz price drugih ljudi vidim da je gpu skroz OK. Samo sto ako se OC mozda cemo morati da kupimo novi kuler, ovaj sa jednim ventilatorom ne verujem da ce lepo da je hladi na vecim taktovima.
 
Ti grickaj nokte ja grizem kablove :D sklopim lepo ceo komp posto sam uzeo nove delove, nece, ram memoriju menjam slotove vadim cupal druge delove nece, zapazim da je slucajno neki retos zalepio deklaraciju preko pinova, skinem, proradi, pada win, i onda krece sex sa internetom, i tek sad se smislim da pozovem tehnicku podrsku i kazu iskljuceno zbog dugovanja, kakvog bre dugovanja kada nismo dobili racune vec dobijam spojeno, njih boli tuki kad uplatite pusticemo, smradovi, sad mogu samo da ga gledam bas sam imao zelju da uposlim graficku
 
Dobra je ta za OC :) Neces bas obarati svetske rekorde, ali ces primetiti ubrzanje ;)
 
Sto se tice OC-a. Samo sam sa Trixx-om uspeo da dizem napon. Za nove vlasnike ove karte, bitno obavestenje.
 
Cekaj, MSI Afterburner nece da digne napon MSI kartici? Ne mogu da verujem.
 
A sto ne preko nekog online shopa? :) Em*i, Wi* Wi*? Jeftiniji su sigurno od ostalih :)
 
Ja uzeh MSI 7850 2gb, mnogo dobra karta, uzmi neces se pokajati ;) 150e me izasla, za te pare nema bolje ;)
 
Na 3 do sada sto sam probao radi bez greske ;)
 
Probao sam 3 adaptera, 2 kabla i 2 monitora :) nista gore nego kad ti stigne nova stvar i ne radi..probao sam sve i nasao da su neki menjali frekvencije za 2D i to je pomoglo ali meni ne.
 
Nazad
Vrh Dno