Šta je novo?

*.mp3 prebaciti na *.cda? Kako?

zelislav

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2002
Poruke
171
Poena
619
Pitanje: Imam fajlove muzicke u mp3 i zelim da snimim drugu koji nema racunar CD za mini liniju.
Da li neko zna kako da to uradim i koji program da koristim.

Hvala...🙁
 
Ako imas Cd pisac uzmes neki program za pisanje CD-ova, ja koristim Nero 5.5.9.0, izaberes Audio CD, prebacis *mp3 fajlove i on ti sam sve odradi. Nabavi pomenuti program i ja verujem da ces se snaci...
 
Nero mix

NeroMix v1.3.034 (c) Ahead Software AG
http://ttdown.com/downit.asp?downid=7630


Name: www.ttdown.com
Company: www.ttdown.com
Serial: 1200-0000-0065-0000-0000-3882


Nero Burning Rom 5.5.9.6
http://www.ahead.de/Index2.htm
http://217.67.233.17/1029223074 1122592424/Nero5596.exe

Code: 1502-0001-0008-0488-4424-9831


ili bilo koji noviji program za CD burning - WinON CD 5X, Easy CD Creator 5X ... za audio CD-ove najbolji program, pisan iskljucivo u te svrhe je

Feurio! 1.65 Pro
http://www.feurio.net/English/index.shtml

Serial Number: 2020-0203
Licence Code: 2854-2960-0163-2103-6936


Info: Feurio! is an integrated software for creating audio CDs
(especially samplers) for PCs with Windows NT/2000 or
Windows 95/98/Millenuim/2000/XP. Feurio! combines "Audio
Grabbing" (digitally reading of an audio CD), a database
for CDs (including CDDB support), a CD and Wave player,
a simple Wave Editor and a CD Writer.




(~ ~)( o o )(~ o)
-(_)---(_)---(_)-

Najnoviji softver:
http://fly.to/yusoft
Diskusije:
http://fly.to/forums
Warez:
http://fly.to/grozda
 
Hvala!!!

Gospodo Veliko Hvala...


Imam nera 5.5.9.0 i pokusacu vec danas da snimim i obradujem mojeg prijatelja. Takodje moram da kazem da ste vi mene obradovali...

Pozdrav momci...🙂
 
Nazad
Vrh Dno