Šta je novo?

MP3 plejer

Civil

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2005
Poruke
2,028
Poena
380
Hteo bih devojci za godisnjicu da kupim USB MP3 plejer od 256 MB a da cena ne prelazi 50 evra (ili da jedva predje). Sta je najbolje da uzmem za te pare i gde?

Takodje me zanima da li uz njih dobijam i slusalice ili njih moram da kupim posebno kao i da li taj uredjaj mogu da koristim kao USB Flash odnosno da li mogu na njega da snimam koje god zelim fajlove ili samo muzicke?

I da, bilo bi lepo da ima i radio.


Kakvi su recimo ovi:

1. CANYON MP3 Player 256MB CN-MP5NDD SportsEdition 256MB,USB, MP3,stereo headphones, A-B repeat Language learning,SHOCK PROOF, weight only 30g. 15 hours playing time! 42 evrica

2. CANYON MP3 Player 256MB CN-MP4RCD+FM 256MB,USB 2.0, MP3/WMA player, FM TUNER, ID3, Lyric Display ,voice recorder,stereo headphones,LCD Display with 7 color backlight, 7 modes of EQ 56 evrica

3. MSI MEGA PLAYER 533 256MB,USB 2.0, Voice recording, MP3/WMA player, ID3 Tag, stereo headphones,SD/MMC Card reader, Digital EQ-5 preset mode, 1x AAA battery-8h playing time 45 evrica
 
Poslednja izmena:
Ja imam MSI od 128 MB i radi savršeno 2,5 godine. Slušalice su stradale posle nekoliko meseci ali one su problem kod svih plejera. Zamenio sam ih sa običnim Genius bubicama koje za tih 550 din. daju odličan zvuka sa više basova nego MSI slušalice.
Ovaj model MSI o kome ti razmišljaš ima prednost zbog USB 2.0 standarda jer snimanje 256MB preko USB 1.0 standarda može potrajati desetak minuta. SD/MMC Card reader mu dođe ko šlag na tortu. Mogućnost proširenja memorije je baš lepa mogućnost. Kada se krene recimo na more, malo je tih 256MB ali ako pozajmiš ili kupiš MMC karticu od 1GB to već može da bude dovoljno. Zaključak se sam nameće. MSI je u ovoj konkurenciji najbolji.
 
Broj 1 imam ja i mogu ti reći da sam zadovoljan njime. Radi osnovnu funkciju a to je puštanje MP3 muzike. Ima USB priključak na samom uređaju (nema potrebe za dodatnim kablovima) po standardu 1.1. Odlično me služi i kao prenosivi disk. Sluške su posle nekoliko meseci počele da zezaju, ali nije ni čudo jer sam ih stalno gužvao po džepovima i slično. Nema display (meni to nije bitno).

Kada bih sada odlučivao moguće da bih uzeo ovaj MSI jer je sa cenom od 45€ stvarno ekstra. Radi sve što treba + može da se proširi sa SD ili MMC karticama. Šta bi više?

:D

Poz.
 
Moja devojka je bas jutros uzela u Tehnomarketu na Kanarevom neki Hjundai {Hyndai, kako li se vec pise?} 256MB, 40 radio stanica, na svaku pesmu druga boja pozadinskog osvetljenja {to je jedino nervira}, USB 2.0... za nekih 4500 dinara. Mali, kompaktan.
 
Poslednja izmena:
Interesantno, Civil hoće da kupi devojci, dr.Tiristorova devojka je kupila sama, a moja devojka je kupila meni MP3 player na poklon. :)
 
@wiz> Pa tvoja je najgore prosla! Platila, a nema :D
 
Posto se vec raspitujes za Canyon Mp3 player, preporucio bih ti da dodas jos par evrica i uzmes model Canyon CN-MP3SE 256MB. Player je vrlo malih dimenzija i lepog izgleda(u sportskom fazonu). Poseduje solidan FM sa mogucnoscu memorisanja 30 stanica kao i Voice recording (snimanje glasa i FM stanica). Moze da se koristi kao USB flash disk, kao i druga 2 modela ("da snimas bilo koje fajlove") USB 2.0. Naravno da dobijas slusalice kao i uz ostale modele. Ovaj model kao i ova 2 modela koja si naveo mozes da nadjes u Zarkovu trzni centar Mondo. Ja sam tamo kupio takodje Canyon-a i najpovoljniji su.
 
dr.Tiristor je napisao(la):
@wiz> Pa tvoja je najgore prosla! Platila, a nema :D
Može to i drukčije da se gleda - moja je najbolja! :D
 
glas za MSI!!!! Jeste da imam MSI 516 ali MSI je MSI!!!!! Lucifere, je si li za jos jedan okrsaj??????? shala
 
Poslednja izmena:
Sreca sto Apple nema ovo bas low budget resenje ali tu je iPod Shuffle on je skuplji tako da ispada iz konkurencije. Za ove pare Canyon uopste nije los ali je MSI , teska srca priznajem bolji :D
 
Civil, gde ima da se kupi ovaj Msi za 45 evra?
 
LUC1FER je napisao(la):
MSI , teska srca priznajem bolji

to sam cekao da kazes!!!!!!!!!!! Priznajem i ja da je BOLJI!!!!

Apple je bolji, za sada, u kategoriji vecih kapaciteta.
 
Poslednja izmena:
Pa lako mu je da bude bolji kada nema konkurenciju.Pritom mislim na proizvode ozbiljnih kompanija a ne kineskih i tajvanskih no name brendova.

Ne u kategoriji kapaciteta nego cene. Jednostavno je nemoguce napraviti toliko jeftin iPod niti je Apple-u to cilj.

Pozdrav!
 
pazi ne zelim da se svadjam sa tobom jer dok to radimo MSI i Apple ubiraju veliki PROFIT

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Sony mp4/mp3 radio video pics 1GB

Nasao sam Sony mp4/mp3 radio video pics 1GB za neverovatnih 85 jura
 
Civil je napisao(la):
3. MSI MEGA PLAYER 533 256MB,USB 2.0, Voice recording, MP3/WMA player, ID3 Tag, stereo headphones,SD/MMC Card reader, Digital EQ-5 preset mode, 1x AAA battery-8h playing time 45 evrica

Gde si nasao?
 
Sony mp4/mp3 radio video pics 1GB

Probaj na ovaj broj 063/874-9923
 
Danas sam bas prolazio kroz Spens, i naleteo na nesto prilicno povoljno!
Prosto ne znam u cemu je stvar!
SanDisk od 512MB se prodaje za 6290 din (snizeno sa nekih 10-tak hiljada, koliko je bio vec skoro pola godine unazad, tj. otkako sam ga video).

Ako neko zna, neka objasni ovaj iznenadni gest. ,)

Za player inace ljudi imaju dosta pozitivno misljenje, tako da je ovo onda dobra kupovina, ako ne i BEST BUY (osim ako nije u pitanju neka serija koja je ispala iz kamiona na Novom Zelandu, ili se od njega dobija rak :-devil-: ).
 
Ljudi, molim vas, treba mi predlog hitno, do petka moram da kupim uredjaj - XWave ili Canyon ? Oba imaju iste karakteristike, mislim prventsveno na mp3/wma, radio, 256MB.

XWave je 52 evra a ovaj drugi je 56-57e.

Koji da uzmem?
 
Ljudi u Metro-u se pojavio Sandisk od 256 mb po novoj ceni od 4350 dingera. Ja sam ga tamo platio 5888 pre 6 meseci. Verujte mi ovo je najbolji izbor...
 
Civil je napisao(la):
Ljudi, molim vas, treba mi predlog hitno, do petka moram da kupim uredjaj - XWave ili Canyon ? Oba imaju iste karakteristike, mislim prventsveno na mp3/wma, radio, 256MB.

XWave je 52 evra a ovaj drugi je 56-57e.

Koji da uzmem?


glasam za Canyon
 
Kupljeno. :) Jako lepo izgleda, nisam ga jos otpakovao jer je poklon.
 
zmija je napisao(la):
Ljudi u Metro-u se pojavio Sandisk od 256 mb...

Možeš li da napišeš o kojem modelu je tačno reč? Ima li voice recording?

Unapred hvala!
 
Kad se vec prica o mp3 player-ima, da li moze pomoc? Trazim po gradu vec mesec dana iriver-ov model t10 od 1GB... Ima li neko predstavu gde moze da se kupi, a da nije pyramid, oni ga nemaju na lageru vec neko vreme.... Hvala unapred! :)
 
Jedino ga Computer Land uvozi tako da ces morati da sacekas.

Pozdrav!
 
trooper74 je napisao(la):
Možeš li da napišeš o kojem modelu je tačno reč? Ima li voice recording?

Unapred hvala!
Ima voice recording, sdmx1-256pr je oznaka probaj search pisao sam o njemu ranije.
 
Par pitanja vezanih za "prosirive" playere:
1) Da li postoji granica za velicinu sd/mmc kartice kod MSI playera? Za creative je max 512mb.
2) Kada se doda kartica, da li se kapaciteti sabiraju ili se koristi jedno ili drugo?
3) Player treba da mi sluzi i kao flash drive. Ko jos osim MSI-a nudi takav player?
 
"3) Player treba da mi sluzi i kao flash drive. Ko jos osim MSI-a nudi takav player?"
Pa ja koliko znam svi pleyeri mogu da budu flash drive :) jedino se dele na Stick modele bez kabla dakle sa integrisanim konektorom za usb, i standardne player modele kojima je potreban kabl za povezivanje na usb
 
Nazad
Vrh Dno