Šta je novo?

Mp3 Playeri

Ponjke

Slavan
Učlanjen(a)
28.09.2005
Poruke
36
Poena
304
Da li je neko probao neke od ovih popularnih usb storage mp3 pleyer-chica sto se prodaju i kakva su iskustva ? Npr MSI, Creative, INNO, Canyon, ili TrackStor...... ?
 
Creative i novi Sonijev, ali iPod je iPod ;)
 
ja imam sony ns 11 i zadovoljan sam...samo nema radio:(
 
Pa s obzirom kakve su stanice kod nas to i nije neka zamerka :) U svakom slucaju sam planirao da maznem neke sony-jeve sluske posle jer se uz svako plejerchic dobjaju one budjoni ;)
zna se kako se kaze :"sony je sony"
 
Imam vec 3 meseca MSI Mega 516 sa 256Mb, mp3, wma, fm, sd slot, OLED 2 boje, sa FULL opremom, jedina mana, ako moze to da bude je usb 1.1, garancija 1 godina, baterij 15h+ i EXTRA preporuka za svakoga. Kosatao je tada oko 130e, sada neznam koliko je, mozes pogledati na www.msi-scg.co.yu

Ako zalis jos nesto da znas o MSiu posalji mi PM ili ovde me pitaj, Pozdrav!!!
 
SanDisk 256MB totalna bleja! Uzeo sam ga sveci za rodjendan i sljaka sasvim pristojno. Sluske su vise nego dobre, pregledan i dobro resen displej, baterija jos uvek drzi od kada je kupljen, FM je solidan, voice recorder je OK, a MP3 pusta sasvim OK. Imas neka podesavanja ekvilajzera i ostalih gluposti ali za 5500din koliko je bio na snizenju u METRO-u vise nego zadovoljava. Sada je nekih 6300din ili tako nesto...
 
Ponjke je napisao(la):
Pa s obzirom kakve su stanice kod nas to i nije neka zamerka :) U svakom slucaju sam planirao da maznem neke sony-jeve sluske posle jer se uz svako plejerchic dobjaju one budjoni ;)
zna se kako se kaze :"sony je sony"

nažalost, ja sam uz njega dobio neke osrednje slušalice, tako da koristim aiwa-ine slušalice, koje sam dobio uz vokmen još davne 1992-e...mnogo su bolje od svih koje sam čuo (koje se dobijaju uz sve plejere, osim naravno iPodove...čak sam probao i sanhajzer, koje se dobiju uz iRiver-ov najskuplji model, i nisam se nešto oduševio...to su one bubice koje ulaze u uvo)
 
Mislis one bubice koje ulaze u uvo pa onda ivrlo brzo i izlaze iz njega pa ti bass u pocetku zvuci ok , a kasnije sve manje ima basa i ostaju samo srednji...znam taj osecaj. Ima neki model bubica sony-jevih sa debelim grlom cuo sam kod ortaka kako zvuche...kostaju nekih 1000 i kusur kintaca, ali sam se iskreno odusevio kako zvuche. Hvala za preporuke mislim da MSI i recimo Creative rade ok posao za tu kintu.
 
Ponjke je napisao(la):
Mislis one bubice koje ulaze u uvo pa onda ivrlo brzo i izlaze iz njega pa ti bass u pocetku zvuci ok , a kasnije sve manje ima basa i ostaju samo srednji...znam taj osecaj. Ima neki model bubica sony-jevih sa debelim grlom cuo sam kod ortaka kako zvuche...kostaju nekih 1000 i kusur kintaca, ali sam se iskreno odusevio kako zvuche. Hvala za preporuke mislim da MSI i recimo Creative rade ok posao za tu kintu.

pa ja izgleda imam tako oblikovane uši da te bubice ne ispadaju (posebno ako imaju i onaj sunđerčić) ali je problem što loše zvuče čak i kada ih držim prstima pritisnute (i to vrlo loše, po mom shvatanju, nema basova, nakako "plastično" zvone, ako mogu da tako dočaram nedostatak...)
 
Uh pa odluchio sam se za Creative-a...mislim da su za tu cenu ok, video sam ih i cuo kako sviraju, mada ce me malo sachekati jer sam kao po obicaju pare potrosio na neke druge stvari :)
Thanx
 
iPod Nano = najbolji. Stil, izgled a i ime. Jednostavno to je to. Mislim da nema dileme. Od 4 gb mada ni onaj sa 2 nije uopste los. Extra!
 
za koliko para i gde ima u BGDu da se nabavi nano?
Ako imate predlog može i neki drugi HDD player samo da je koliko toliko pristupačan i da može da se nabavi kod nas?
 
Greg je napisao(la):
za koliko para i gde ima u BGDu da se nabavi nano?
Ako imate predlog može i neki drugi HDD player samo da je koliko toliko pristupačan i da može da se nabavi kod nas?

Nano actually nije hdd player, flash ram je u pitanju. Onaj apple sajt ga josh uvek nema u cenovniku, mada kapiram da tje biti cena u $=evri + neshto%.
Meni (a izgleda samo meni) nedostatak ajpoda je ogranichavanje po pitanju transfera sa-na uredjaj :wall:

cyah
LePiaf
 
Osim Ipod nano-a za znaci 250-300 EUR, jel ima neka alternativa koja je blize 200 EUR?
btw nano sam video u nekom oglasu za 370!!!!!
 
Vrh Dno