Ivan_tm
Slavan
- Učlanjen(a)
- 19.05.2004
- Poruke
- 246
- Poena
- 319
Posto nisam iz bg, jel neko zna da li ima neki dobar mp3 diskmen (znaci, da pusta sa diskova, ne oni sa memorijom) do 80, najvise 85e u beogradu, i gde ?
Ako neko zna, neka navede tacno model, ako zna sajt prodavnice ili adresu, nek napise.
Ako neko zna, neka navede tacno model, ako zna sajt prodavnice ili adresu, nek napise.