Šta je novo?

mozzila thunderbird,promjena sifre,molim za pomoc

dovicin

Poštovan
Učlanjen(a)
22.11.2015
Poruke
23
Poena
54
Promijenio sam sifru za yahoo nalog
medjutim,thunderbird je ne prepoznaje
gdje se vrse podesavanja ili moram ponovo da kreiram yahoo nalog za thunderbird?
 
Tools - Account settings - tu vrsis podesavanja vezana za nalog
 
to sam otvarao ali ne vidim opcije gdje se password mijenja?
mozes li prikaciti screenshot
hvala!
 
Probaj ovako:
Uradis Get message da klijent pokusa da svuce mailove, trebao bi da ti se otvori novi prozor gde ce ti se zatraziti pass. Zatim pokusaj da posaljes mail samom sebi npr, da bi ti lozinku zatrazio i server koji je zaduzen za odlazne mailove i to bi trebalo da bude to.

Ako ovo ne prodje, ides na Tools - Options - Security i imas jezicak Password zatim Saved Passwords dugme, udji tu, izbrises lozinke koje su sacuvane i pri sledecem zahtevu za prijem/slanje maila ces dobiti opciju da ukucas lozinku.


Ukoliko imas vise naloga, pazi da ne obrises lozinku od nekog drugog.
 
Poslednja izmena:
Nista od ovog ne uspijeva
Stavise,pokusao sam da deinstaliram Thunderbird,pa da ponovo instaliram sa novim podesavanjima,ali odnekud povuce stara podesavanja??
Kako mogu da deinstaliram i "ubijem" ovu neposlusnu pticu
Help me!
 
Kako mislis povuce stara podesavanja, ako je klijent deinstaliran i sa njim izbrisani korisnicki profili, on nema odakle da povuce setovanja za taj nalog. Kada instaliras thunderbird i ides na dodavanje acc-a mora da te pita za user i pass kao i za POP3 / SMTP ili IMAP server - u zavisnosti od toga kako zelis da koristis klijenta (ovo je pozeljno uraditi manuelno posto znam da prilikom dodavanja naloga sam klijent ovo voli da odradi automatski)
 
Nazad
Vrh Dno