Šta je novo?

Moze pomoc-procena 3 komponente - HITNO

  • Začetnik teme Začetnik teme Perlez
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Perlez

Čuven
Učlanjen(a)
02.04.2002
Poruke
278
Poena
619
Koliko ovo vredi - 2 meseca staro, sa svim kablovima, ambalazom, cd-evima, knjizicama itd - kupljeno u Nemackoj.

- ABIT AN7 Guru, socketA, nForce2...
- AMD Barton XP2500
- GeForce4 TI-4280, 128mb ram

Treba mi info-dali da narucim dali ne.

Hvala!
 
Evo moje procene iz druge sobe. Posto si i tamo postavio thread.
Mozda mozes ovako, da procenis komponente (komponente su nove ali nemaju garanciju, ako sam dobro shvatio)
ABIT AN7 Guru, socketA, nForce2...65-70e
- AMD Barton XP2500 65-70e
- GeForce4 TI-4280, 128mb ram 60e
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
TI-4280??? :d
 
Hvala lepo

mada ne razumemsta je smesno sa tim ti 4280???
 
Jako mi je smesno kako su neki zhnj :d - low-budget (ako se dobro secam POV je imao takav model...) proizvodjaci nazvali kartice sa Ti4200 jezgrom i sa podrskom za 8X AGP... 😉

p.s. Uvek mi zvuci kao lapsus, posto Ti-4280 postoji samo kao jako nesrecno smisljena oznaka...
 
Nazad
Vrh Dno