Perlez
Čuven
- Učlanjen(a)
- 02.04.2002
- Poruke
- 278
- Poena
- 619
Koliko ovo vredi - 2 meseca staro, sa svim kablovima, ambalazom, cd-evima, knjizicama itd - kupljeno u Nemackoj.
- ABIT AN7 Guru, socketA, nForce2...
- AMD Barton XP2500
- GeForce4 TI-4280, 128mb ram
Treba mi info-dali da narucim dali ne.
Hvala!
- ABIT AN7 Guru, socketA, nForce2...
- AMD Barton XP2500
- GeForce4 TI-4280, 128mb ram
Treba mi info-dali da narucim dali ne.
Hvala!