bruyoni
Čuven
- Učlanjen(a)
- 10.12.2002
- Poruke
- 708
- Poena
- 620
Sjebah ih juce jer sam slucajno misa vozio po smirgli. Znam da je bilu u Lupusu ali dok sam se ja smislio oni odose. U radnjama sto sam usput pitao me gledaju ko da im trazim bubreg, a preko telefona sam posle tri radnje izgubio zivce da im objasnim da to nije podloga...
Pa ko zna neko gde ima ajde da to podeli samnom :bottle:
Zahvaljujem
Pa ko zna neko gde ima ajde da to podeli samnom :bottle:
Zahvaljujem