Šta je novo?

Mouse skatez u NS. Gde?

bruyoni

Čuven
Učlanjen(a)
10.12.2002
Poruke
708
Poena
620
Sjebah ih juce jer sam slucajno misa vozio po smirgli. Znam da je bilu u Lupusu ali dok sam se ja smislio oni odose. U radnjama sto sam usput pitao me gledaju ko da im trazim bubreg, a preko telefona sam posle tri radnje izgubio zivce da im objasnim da to nije podloga...

Pa ko zna neko gde ima ajde da to podeli samnom :bottle:

Zahvaljujem
 
Ne mora BAS Mouse skatez, moze bilo kakvo antifrikciono pomagalo :zgran: koje se moze zalepiti za misa.
 
Znam da je nekada bilo u Computerland-u (jedini imali).Meni isto trebalo pa sam ih okrenuo medjutim pogodi NISTA !!!
 
Nazad
Vrh Dno