Šta je novo?

Motorola v60???

  • Začetnik teme Začetnik teme Iceman
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Iceman

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2001
Poruke
22
Poena
604
Vasa iskustvasa ovim telefonom .. da/ne
zanima me takodje i kako je organizovan imenik

(i cijena novi/polovni u BGD ako ko zna)

hvala
 
Nazad
Vrh Dno