Leo Čuven Učlanjen(a) 27.01.2001 Poruke 141 Poena 619 26.12.2005 #1 Da li ima negde da se kupi NOV Motorola v360 negde u Bg ili bilo gde? __________________
luka-d Slavan Učlanjen(a) 28.12.2004 Poruke 749 Poena 319 27.12.2005 #2 Jos uvek nema bice tamo u februaru.