Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Gde se moze u Beogradu kupiti obicna providna silikonska zastita tj.ledja za egde 30 fusion?
 
Pozdrav,
U pakovanju dolaze silikonska leđa uz model Motorola Edge 30 Fusion.
 
Hvala juce sam ga kupio pa na brzinu nisam ni video ceo sadrzaj kutije, hvala vam.
 
Hoće li Edge 30 Fusion biti dostupan u "Solar Gold" boji (u Srbiji ili bilo kojoj susednoj državi) ? Bez veze je što je dostupan samo crni/sivi :((n).
Jasno vam je koliko se brzo smenjuju modeli i koliko će za par meseci ili možda već sutra ako se pojavi neki po bilo kom osnovu privlačniji model, ovaj model biti passé.
Odabir mobilnog u najvećem broju slučajeva je iracionalan, čak i kod onih koji smatraju da znaju mnogo o tehnici i da je njihov izbor vrlo "potkovan", a da ne govorimo o većini korisnika.
Ta boja bi možda bila faktor zbog kojeg bih se odlučio za ovaj model (koji mi se dopada i po drugim osobinama).
Ali ako se ta boja pojavi na meni dostupnom tržištu tek posle nekoliko meseci, do tada će mi verovatno u fokusu biti neki drugi novi model.
Davanje nekom siromašnijem i nebitnijem tržištu samo najbezveznije boje nekog modela ima čak i uvredljivu dimenziju.
 
Ćao, Motorola Edge 30 Fusion neće dolaziti u Solar Gold boji u Srbiju i susedne države.
 
Kad se stize Moto G72 u prodaju? :)
 
Pozdrav, G72 se očekuje u narednih par dana.
Dostupne verzije:
Yettel: 8/128 Gb
Retail: 6/128 Gb i 8/128 Gb
 
Jedna opaska sto se Motorola softvera tice a nasi ljudi neka daju sugestije na zvanicnom nivou ako je moguce.
Posedujem Edge+ (2020) i jako je iritantno da kada se iskljuci Motorola lock screen sa notifikacijama vi ne mozete dobiti zvanican Android/Google Lock screen?!?!? sve dok se ne klikne na Power dugme ekran je konstantno crn, tj. ne reaguje ninasta osim na Power?!?!?
Implementirati kroz Gestures, Double tap to wake/Double tap to turn off screen opciju!!! (tap to wake postoji samo kroz Moto lock screen i tu se prica zavrsava)
Hvala na razumevanju.
 
@Motorola Dejan da li se zna kada će biti dostupna Ultra u beloj boji u yettelu?
 
Pozdrav kupljena Motorola edge 30 i za četiri meseca korišćenja četiri baga i od prilike istog datuma zabode ekran i mora da se resetuje volume - i gašenje postoji li neko rešenje ili mora u servis? 26.08;29.09;28.10 i 26.11 evo i datuma
 
@Motorola Dejan da li se zna kada će biti dostupna Ultra u beloj boji u yettelu?
Očekujemo da stigne u narednih 10ak dana!
Pozdrav kupljena Motorola edge 30 i za četiri meseca korišćenja četiri baga i od prilike istog datuma zabode ekran i mora da se resetuje volume - i gašenje postoji li neko rešenje ili mora u servis? 26.08;29.09;28.10 i 26.11 evo i datuma
Pozdrav,
Najbolje je da se obratite našem ovlašćenom serviseru ProMobi.
 
I ja to znam ali nov telefon pa ne valja da sam znao da su takvi kursevi ne bih nikada uzeo
 
Imam motorolu edge 20 pro, kada sam u kuci, ili stanu (u zatvorenoj prostoriji) nemam mobilni internet, dok ostali ukucani imaju 4g...prebacim karticu u drugi telefon, internet radi naravno...sto znaci problem je telefon.
Pa me zanima da li to podleze garanciji, ili nema svrhe gubiti vreme, kupljen je u A1?
Ili mozda neko zna neki drugi nacin da resim problem?
 
Imam motorolu edge 20 pro, kada sam u kuci, ili stanu (u zatvorenoj prostoriji) nemam mobilni internet, dok ostali ukucani imaju 4g...prebacim karticu u drugi telefon, internet radi naravno...sto znaci problem je telefon.
Pa me zanima da li to podleze garanciji, ili nema svrhe gubiti vreme, kupljen je u A1?
Ili mozda neko zna neki drugi nacin da resim problem?
Probaj fabricki reset prvo
 
verovatno hardverski problem, sa antenom.. cim tako lose hvata signal
 
Zdravo
Moto One Fusion +, kupljen u prodavnici (2god garancije) pre godinu i par meseci, uvoznik Pin. Ćeri je ispao i prsao je ekran iako i dalje funkcioniše.
Koji su ovlašćeni servisi gde može da se kvalitetno obavi zamena ekrana?
Iz Niša sam, ali naravno to nije presudno.
 
Nazad
Vrh Dno