Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Pitanje, da li su oba sim slota 5G, evo zašto pitam, kad stavim Yettel Srbija karticu dobijem 5G mogućnost, kad u Madjarskoj stavim Yettel 5G karticu nemam 5G ponudu, kad stavim dve Yettel 5g kartice, izgubi se 5G mogućnost, samo kad je Yettel Srbija kartica , isto i u Hrvatskoj Telekom HR 5g kartica ništa 5g ponuda, Motorola US pojma nemaju , nisam jedini,

poz
Pozdrav, na kom Motorola urđaju vam se dešava ovaj problem?
 
Pardon, Motorola edge 20 pro, vrlo čudno ponašanje, po nekoj logici kad sam u 5g zoni treba madjarska yettle kartica da bude ponuda 5 g, ovako samo srpska kartica Yettel daje tu mogućnost, nažalost u Srbiji to ne mogu da probam, navodno u EU 5g roming funkcioniše, ali nije htelo , baš zagonetka :)
 
Da li će Edge 30 biti dostupan u bojama Supermoon Silver i Aurora Green? Hvala.
 
Pitanje, da li su oba sim slota 5G, evo zašto pitam, kad stavim Yettel Srbija karticu dobijem 5G mogućnost, kad u Madjarskoj stavim Yettel 5G karticu nemam 5G ponudu, kad stavim dve Yettel 5g kartice, izgubi se 5G mogućnost, samo kad je Yettel Srbija kartica , isto i u Hrvatskoj Telekom HR 5g kartica ništa 5g ponuda, Motorola US pojma nemaju , nisam jedini,

poz
Naša Yettel kartica ne radi ni na jednoj 5G mreži u Evropi i svetu jer nije urađen provisioning SIM kartice od strane lokalnog Yettel-a.
Oba sim slota podržavaju 5G!
Da li će Edge 30 biti dostupan u bojama Supermoon Silver i Aurora Green? Hvala.
Pozdrav,
Aurora green će stizati, Supermoon silver takođe, ali u malim količinama.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Moje pitanje, zasto ne radi na madjarskoj 5G Yetel kartici, u Hrvatskoj ne radi 5G na T mreži, eno žale se hrvatski vlasnici telefona, u Italiji takodje, a rekoh, kad stavim madjarsku 5G karticu u Samsung dobijem opciju , a evo i zvanični dopis koji sam dobio od Motorole stavljam u sledeći post
I understand how you feel regarding this concern. It is advertised as 5G supported. There are things like certification, carrier compatibility, or carriers not supporting all phones are some of those examples which make the phone's feature not working with specific carriers. This is something we raised to our team to further check. We'll update you as soon as we get feedback.

Znači Motorola nije završila sertifikat po Evropi, znači nije korektno od Vas i operatera da prodajete telefon uz oznaku 5G koji nije verifikovan po Evropi, red bi bio da Yettel dozvoli da raskinem ugovor i da im vratim telefon, ili da Motorola uradi isto što i Samsung, ipak je edgde 20 pro fragship telefon, a Motorola ugledna firma, pogledajte zvanični Motorola forum, koliko ima primedbi, pogledajte forum A1 u Hrvatskoj, pa ponekad pomaže ulazak u tajni meni da bi se dobio 5G

Pozdrav JŠ
Evo pogledajte a zvaničom Motorola forumu

 
Poslednja izmena:
Pitanje za podršku Motorole..
Da li znate hoće li biti možda Moto Edge 30 u ponudi tokom mobilnog festivala u Gigatronu ??
 
Pozdrav,
Hteo bih da pitam za model Edge 30, šta se dešava sa dostupnošću kod Gigatrona? Da li je moguće da je ispražnjen lager, ako jeste, kada se očekuje ponovna dostupnost? Takođe da li će možda biti dostupan kod MTS operatera?
Hvala.
 
Ćao,
Motorola Edge 30 neće stizati u MTS.
Očekujemo da se ponovo pojavi u ponudi Gigatrona, čim budemo imali preciznije informacije pisaćemo.
 
Vidim da G52 ima u Yettelu. Hoće li ga biti i kod drugih operatera?
 
Hola Motorola!
Dešava mi se ovakav problem na G9 plus:

Obe SIM kartice rade u drugim telefonima a u G9 Plus se na 10-inu sekunde aktiviraju (random i naizmenično) i po par sekundi su "disabled" ili "Empty SIM slot", zavisi gde se gleda.
Problem se pojavio sam, nisam bio dostupan neko vreme pa sam pogledao u telefon.
Zanimljivo je da dok su kartice u SIM slotovima ne radi WiFi!

Da li je ovo stanje za reklamaciju ili neki softverski bag?
 
Ako si probao sve sto i lik sa Reddit-a a rade u drugim telefonima, to je reklamacija, ne zanima te sta je problem.
 
Vidim da G52 ima u Yettelu. Hoće li ga biti i kod drugih operatera?
Pozdrav, model Motorola G52 biće u ponudi isključivo kod Yettel operatera.
Što se tiče retail-a, u prodaji će se naći verzije 4/128 i 6/128Gb.
Hola Motorola!
Dešava mi se ovakav problem na G9 plus:

Obe SIM kartice rade u drugim telefonima a u G9 Plus se na 10-inu sekunde aktiviraju (random i naizmenično) i po par sekundi su "disabled" ili "Empty SIM slot", zavisi gde se gleda.
Problem se pojavio sam, nisam bio dostupan neko vreme pa sam pogledao u telefon.
Zanimljivo je da dok su kartice u SIM slotovima ne radi WiFi!

Da li je ovo stanje za reklamaciju ili neki softverski bag?

Pozdrav, za ovakav vid problema, svakako je najbolje obratiti se našem zvaničnom serviseru ProMobi.
 
Pozdrav, da li možete napisati kada će nova serija Motorole (EDGE 30 Ultra, Fusion, Neo) biti dostupna kod operatera i koji modeli će biti kod kog?
 
Zasto nema g82 nigde kod operatera kod nas? Generalno cela G midrange serija nema je nigde. Ne znam sta je poenta izbacivati gomilu modela kad je dostupnost istih 0.
 
Pozdrav, da li možete napisati kada će nova serija Motorole (EDGE 30 Ultra, Fusion, Neo) biti dostupna kod operatera i koji modeli će biti kod kog?


Yettel će imati sve modele.
A1 za sada Motorola Edge 30 Ultra i Motorola Edge 30 Fusion.
Retail partneri će imati sve modele.

Kada budemo imali nove informacije za dostupnost pišemo ovde.
Zasto nema g82 nigde kod operatera kod nas? Generalno cela G midrange serija nema je nigde. Ne znam sta je poenta izbacivati gomilu modela kad je dostupnost istih 0.
Mi imamo dostupne sve modele.
Pitanje zašto nekog modela ima ili nema u ponudi operatera je pitanje za operatere.
Svi novi modeli Motorola G serije se mogu naći kod Retail partnera i dva modela kod Yettel-a.
 
Znaju li se preporucene cene za Edge 30 Fusion model kod retail partnera?
 
Vidim da se pojavila Motorola edge 30 ultra u Yettelu uz najniži paket za oko 116k, što govori da je cena bez paketa još veća, samim tim daleko od najavljenih 100.000 RSD, pa me zanima kad će se pojaviti kod nekog retail partnera i da li će cena biti kakva je najavljena?
 
Vidim da se pojavila Motorola edge 30 ultra u Yettelu uz najniži paket za oko 116k, što govori da je cena bez paketa još veća, samim tim daleko od najavljenih 100.000 RSD, pa me zanima kad će se pojaviti kod nekog retail partnera i da li će cena biti kakva je najavljena?
Pozdrav,
Mi komuniciramo isključivo preporučenu maloprodajnu cenu, svaki naš partner cenu formira na osnovu svoje interne cenovne politike.
U toku dana će se Ultra, kao i ostali modeli iz nove Edge 30 serije pojaviti na sajtovima naših retail partnera, Gigatron, Tehnomedia, itd.
 
Poštovani,
Zna li se kada će (ili uopšte da li će) motorola edge 30 fusion biti dostupna kod A1 operatera.
 
Nazad
Vrh Dno