Šta je novo?

Motorola RAZR2 V9 - koji software?

Midgard

Čuven
Učlanjen(a)
13.08.2002
Poruke
1,222
Poena
649
potrebna mi je pomoc,trazio sam na netu ali bezuspesno.u pitanju je softwer za komp,koji god motorola phone tools instaliram i povezem telefon preko usb-a pise "phone not supported",potrebno mi je da pristupim internoj memoriji i prebacim neke slike,nemam mem. karticu. jel postoji neki drugi program za manipulaciju telefonom ?
 
Zadnja verzija je 5.0.24d, nju ne mozes skinuti nego mora preko update-a... Ja moju update-jem sa verzije 5.0.5 i sam pronace 3 update-a do te verzije
 
up to date je vec sve,i opet isti problem :(
29atiyr.jpg
 
Mozda je glupo da pitam ali koji sistem koristis i da li si instalirao USB driver? I da li je u telefonu connection podesen na modem a ne na memory card? Ne znam da li na V9 imas tu opciju u settings, ona ima razlicit softvare od mog ZN5... Inace MPT je jako brljav program, meni tek od ove zadnje verzije radi normalno... Procesljaj i mmus.us forum, mozda tamo nadjes nesto korisno
 
usb seting na telefonu je podesen na data connection,a ima pored toga memory card i usb printing.koristim win7 64bit,instalirao sam neki drajver pre mpt-a ali se ne secam za sta je :) da li imas mozda link za usb drajver koji ti koristis ?
 
NP, inace sve vezano za motorole mozes naci na mmus forumu
Pozz
 
Nazad
Vrh Dno