Šta je novo?

Motorola moto g2

Moraš novi mob ili da brišeš neke aplikacije.
 
pa da, nema on mesta da diše jadan :)
1 gb telefoni su sad samo za najosnovniju upotrebu

ono što možeš da uradiš je da obrišeš fb app i koristiš je iz browsera, chrome ako koristiš obriši i pređi na neki lagani browser tipa lightning, CM... fb messenger je isto zahtevan... ne znam koliko si vezan za sve njih i koliko si spreman na kompromise, možda bi ipak trebao neki drugi mob da pogledaš... sa minimum 2 gb rama, a ne bi bilo loše i 3 (z2, opo, mx5, redmi note 3...)
 
Da, vec sam isplanirao ovaj da ide na dobos, i kako stoje stvari, bice Meizu M2 Note sledeci, sem ako ne uspem da nadjem nacin da dovucem neki Droid Maxx iz US, ili tako nesto, posto sam zaljubljenik u Motorole. :)

Mislio sam cisto dok jos koristim Moto G2 da ga malo ubrzam, ali vidim nista od toga, krastavac. xD
 
Instaliraj fb lite, jeste da je ruzan za medalju ali menja I fb i messenger
 
Uradio sam nesto jos "radikalnije" - obrisao i Fb i Msgr i telefon je PRODISAO!!

Sa Chrome-a cu pristupati Fb-u dok je G2 jos kod mene. Jos samo da provalim kako da nateram push notifikacije da rade...
 
Google Chrome - Settings - Site settings pa tu imaš notifikacije, mada bi trebalo da po default da bude uključeno.
 
To je to, s tim da je po defaultu bas bilo blocked... Sad je namesteno, valjda ce lepo raditi. :)

Hvala svima na pomoci. Ispada da stock ROM i sa 1 GB RAM-a ipak moze lepo da radi, samo bez FB-a. Otkako ga nemam, telefon opet leti. :)
 
Ipak ne radi... Tj. i pored tog podesavanja, ne stizu mi notifikacije, sem kad sam u Fb tabu... Ako neko ima ideju zasto, neka prenese - hvala! :)

P.S. Kad "izlazim" iz Fb, bas ugasim tab. Je l' do toga..?
 
Verovatno je do toga. Probaj metal for fb, fina app, ima i notifikacije :)
 
Nije do toga, ali ako očekuješ notifikaciju za poruku, to ti neće stići.
 
Metal for Fb je samo Browser Wrapper, zar ne..?

A ima li nacina da iz Chrome-a namestim da notifikacije za poruke stignu..?
 
Nazad
Vrh Dno