Šta je novo?

MOTOROLA Moto G

Možda hoće na telefonu da ima kompletnu diskografiju Zdravka Čolića u FLAC formatu :d
 
Mislim da je 8gb odavno vec malo, 16gb bi po meni trebalo da bude osnovna ponuda, a realno bi rado pazario One+ sa 64gb :D
 
8gb vec sad nije dovoljno, pošto su na raspolaganju max 5 od tih 8. Sa slikama i klipovima visoke rezolucije, muzikom, navigacijom, aplikacijama i ostalim, to se začas popuni. 16 je danas minimum, ako nema slota za microSD karticu, pošto su telefoni odavno prestali da budu samo telefoni, a više su amaterski fotoaparati i mp3 plejeri.
 
Poslednja izmena:
Ti znaš kako drugi koriste telefon pa da kažeš kome je šta potrebno?
Meni bi 8 bilo dovoljno ali sa 16 ne moram da pomislim koliko je slobodno i šta sad?
 
Naknado objavljivanje verzije sa microsd slotom je najbolji dokaz da je velikom broju korisnika malo "8" ili "16" GB.
 
Naknado objavljivanje verzije sa microsd slotom je najbolji dokaz da je velikom broju korisnika malo "8" ili "16" GB.

To baš nikako ne menja činjenicu da je nekom dovoljno 8gb.
Kupi šta ti paše i ne soli pamet drugima.
 
Vau blago tebi sa tvojih 16gb... Imam 4000 pesama i bas sam fensi jer nikad necu ni prvih 30 da preslusam, u tom su fazonu. Izbacili su model sa karticom da imaji vecu ponudu.
 
Nista bez 128gb.
 
Ladno sada dual sim sa 16gb kosta kao i S4 mini dual, ako se uzme u obzir da moraju da se pazare neke sluske od 20e... Znam da Moto G ima vise piksela i "veci" ekran ali sa tasterima na njemu, verovatno i android radi fluidnije, ali ima dosta slabiju kameru i meni je s4 mini sa koznim ledjima prelep. Sta vi mislite o tome? Za s4 me vuce prvenstveno izgled i kamera, ali me interesuje da li bi vise bagovao sistem i jel bi to bilo primetno i ucestalo? :( :)
 
Poslednja izmena:
U tom duelu, izabrao sam S4M. Prvo, ledja mu nisu kozna, nego plasticna, ali meni je svakako u sjajnom silikonsko-plasticnom case-u, tako da... Drugo, izabrao sam ga radi bolje kamere i 1.5GB RAM-a, ali ispade da i radi odlicno, vrlo sam zadovoljan, tako da se nisam pokajao nimalo.
 
moto g, bez razmisljanja, android kitkat 4.4.4, zero lag, 16gb, IPS HD ekran 4,5 incha, jeftiniji. Moto g ti je telefon tipa "sedi i vozi'', jednostavno radi kao sat. Ako imas negde priliku uporedi moto g i galaxy s5 i videces da je moto g duplo brzi, tek onda zamisil koliko je brzi od s4 mini :)
 
Poslednja izmena:
Ne treba preterivati, jeste moto g brzi od smsnga i sa osetno vecim ekranom, ali kamera je bas losa. Kome je bitna, neka zaobidje moto g
 
Drugar koji ima S4M se zali da je baterija ocajna, vrlo retko uspe da izgura ceo dan bez punjenja. Sad moguce da je do primerka.
 
Jedino je ta kamera losa od svih delova telefona, ali da su bolju stavili i 20$ skuplju cenu, ubijao bi realno sve.
 
Kod mene je baterija na S4M odlicna, doduse koristim neki skoro pa NEAT ROM, nekog Francuza. Evo od nekog dana, kisnog, dosadnog i dobrano provedenog na telefonu:

2aguvugu.jpg


8ube4yzu.jpg


apypamup.jpg


Pritom, kako radi Moto G ne znam, ali verujem da je odlican, ali i S4M je fluidan i brz, nemam nikakvih primedbi, a nisam bas nezahtevan korisnik.

Pritom, kamera je bolja nego na S2 (imao ga, slikao iste kadrove), moguce da je ista kao na S3.
 
Uf, koja dilema :) imam jos nekih nedelju dve da se odlucim. Bitna mi je kamera, i to poprilicno, a bzvz bi bilo da uzmem mob sa losijom kamerom od trenutnog telefona, nokie 6700 :/ nisam mnogo zahtevan korisnik, al se najezim kad cackam neciji mob a on baguje na svakih 10 sekundi :) mogu da zamislim kako bi mi bilo da ja to koristim nonstop... I da, mnogo je ful grip shell za moto g, nenormalno mu dobro paše :)
 
I meni se svidja grip shell, ali sam procitao da dosta ljudi kuka kako se brzo olabavi. Uzeo sam juce telefon, prezadovoljan sam, vratilo mi se poverenje u android posle alkatela. Ja nisam imao strpljenja da cekam kineza 4 nedelje ostao sam bez telefona, pogledaj xiaomi redmi 1s ili note, ako ti je bitna kamera i ako si spreman da se malo kockas
 
Ja sam definitivno resio da pazarim Moto G, ali me kopka da li vredi dati par desetina evra za verziju sa 16 GB, zanima me da li telefon zaista podrzava OTG. Voleo bih da cujem od vlasnika, posto sam i sam procitao dosta toga na netu. Ako je OTG zaista dostupan mislim da je 8GB sasvim dovoljno i best buy.
Hvala unapred...
 
Ja sam definitivno resio da pazarim Moto G, ali me kopka da li vredi dati par desetina evra za verziju sa 16 GB, zanima me da li telefon zaista podrzava OTG. Voleo bih da cujem od vlasnika, posto sam i sam procitao dosta toga na netu. Ako je OTG zaista dostupan mislim da je 8GB sasvim dovoljno i best buy.
Hvala unapred...

OTG radi i to vadi telefon što se memorije tiče, a video sam na jednom sajtu da je lik, elektroinženjer, ladno sam ugradio slot za sd karticu u singl sim varijantu, posto se u dual sim varijanti taj slot koristi za drugi sim :D
 
Citao sam na forumima, neki se zale na kameru, nekima je sasvim zadovoljavajuca, a kako nema autofokus mogu da zamislim :/ ... Jel bi moglo kojim slucajem to da se resi nekim apdejtom ili aplikacijom? Stvarno su mogli da stave malo bolju kameru i 20ak e vecu cenu i mobilni bi bio ful fulova. Bacio sam pogled na Xperiu M2, jako lepo izgleda i ima extra kameru ali ppi uzas. A naleteh slucajno i na S3 Neo, isto dual sim, cena kao S4 mini. Nisam znao da i to postoji :) uglavnom, quad core, 4,8 inca HD, kamera u fulu... Jedino sto sam zajebavao drugara pre jedno 2 godine da nosi ciglicu pa mi glupo da ga pazarim, ali vremena se menjaju :D
 
Nazad
Vrh Dno