Šta je novo?

Motorola G200 5G

A rad sa dve SIM kartice, dva vibera, dve melodije i slično?
 
2 sim da ili 1 sim+sd card a dvojnih aplikacija nema mada na xda forumu pisu da ce buducim nadogradnjama biti i to omoguceno.
 
Obicno bude obrnuto, ali da li je neko prelazio sa amoleda na lcd (ovaj konkretno)?
Razmatram ovaj model ali ozbiljan mi je sot i buljim dosta u monitor tokom dana (hearthstone peglam, plus netflix i hbo iskljucivo na telefonu gledam, youtube cesto upaljen).
Da li bih primetio razliku, bol u ocima itd. 😁
 
Šta obično bude obrnuto?

Mene bole oči kada gledam u Amoled je ima neprirodne boje a na g100 je ekran savršeno prijatan za oči, mogu se podesiti prirodne, pojačane i zasićene boje na ekranu kao i aktivirati noćno svetlo kao zaštita od plave svetlosti pa je verovatno tako i na g200.
 
Šta obično bude obrnuto?

Mene bole oči kada gledam u Amoled je ima neprirodne boje a na g100 je ekran savršeno prijatan za oči, mogu se podesiti prirodne, pojačane i zasićene boje na ekranu kao i aktivirati noćno svetlo kao zaštita od plave svetlosti pa je verovatno tako i na g200.
Sve to mozes i na amoledu
 
Počeo je preorder u Gigatronu, 49990 dinara i neke Motorola tws bubice za prvih 30 kupaca...
 
Meni ovaj tel deluje veoma zanimljiv. Moje preference su brz process, jaka bat - iako i nisam toliko zahtevan korisnik, samo volim da ne seca nista, da se ne zamrzava i da radi brzo. Zbog toga mi bat gura i po 1.5-2 dana. Do sada sam vecinom imao lcd /Honor, Huawei/ a sada Sljamsung. Jeste lepsi na oko Amoled, ali samo Sam-ov amoled je nakvalitetniji, sve sto se ugradjuje u druge marke je ?? Ne bi mi bio problem da se vratim na lcd, a sto se zamora ociju tice......Imao sam i tab i tel sa obe vrste ekrana i nisam primetio razliku. Jedino mi je ovde vel.ekrana malo preko granice, iako imam dugacke prste, ali bih rado probao stok and. Mislim da bi mi i bio upgrade sa trenutnog S20 fe /sa exinosom/. Drugo pitanje, posto nemam iskustva sa Moto tel, bi bio update-ovi. Sams je obecao za sve novije tel i /valjda/ 3 nadogradnje, nije da sam zavistan /bitno da tel radi/ od njih ali nekako ide u korak sa vremenom. Imam kolege sa nekim ogromnim tel /ekranima/ i barataju...stvar navike, ali posto mi ne sluzi za igre i video, nepotrebno.
 
Da li ova Moto G200 ima procesor koji se mnogo greje, odnosno da li je procesor u Moto G100 bolji ?
 
Pa process je brzi a kako je uradjen odvod toplote sa istog, jedino da se vidi na nekom videu, treba ga dobro poterati, kao i svaki tel da bi se to videlo-ocenilo-procenilo.
 
Niko još nije iskoristio akciju kod motorola da može da vrati u roku od 30 dana?
 
Al' ste me napali... :D
Da li je telefon dobar...jeste...da li odgovara svakom...naravno da ne... :D
Telefon koji je visok skoro 17cm vise nije telefon, nego je tablet, nebitno sto je uzak...o dizajnu da ne pricam...realno je telefon ruzan... :D
A komentarisao sam zato sto mi se moze, ovo je javni forum i svako moze da kaze svoje misljenje...iskreno, nemam nista protiv telefona, ali lako je u ogromno kuciste ubaciti komponente koje se mnogo greju, koje mnogo trose i roknuti 5000mAh bateriju...ajde da vidim jak kompaktan android telefon, kome baterija traje duze od dan. :)
Za mene je ovo što sam uzeo za 36000din vrh Realme Gt Neo2, baterije mi traje preko jednog dana.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-12-19-16-18-16-93_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-12-19-16-18-16-93_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 44
Nazad
Vrh Dno