Šta je novo?

Motorola Edge X30

nokia c5-03

Poštovan
Učlanjen(a)
19.07.2017
Poruke
491
Poena
70
Da otvorimo temu i za ovu masinu. Bice super ako se pojavi kod nas na trzistu, posto je u Kini cena oko 500 dolara.
gsmarena.com/motorola_edge_x30-ampp-11262.php
 
Poslednja izmena:
Odlican telefon sa dosta dobrom cenom. Vidim da se rasprodao u Kini 😁
 
Motorola za sad kod nas ima povoljnu cenovnu politiku u odnosu na ostatak Evrope. Ako bude i dalje tako, eto lepe prilike.
Lično sam zadovoljan Motorolom.
 
Koliko vidim na ovom klipu, sve je super osim kamera, tu su malo "ustedeli" 😊
 
Izgleda malo više čak i u odnosu na 20 pro
 
Ako cena bude slicna kao npr. Edge 20 Pro oprostio bih mu losiji kameru.
 
U Indiju stize a za globalno nema nigde ni reci... gsmarena.com/motorola_edge_x30_gets_certified_for_indian_release_launching_soon-amp-52590.php
 
Izasla najava juce na benchmark youtube kanalu, 720e preporucena cena kod nas
Bice od 1.03. kod svih operatera u ponudi. E sada, kako ce oni da kalkulisu sa ponudom uz tarife-videcemo.
 
Dobar telefon za 450-500e. Sve preko toga je previše. 😁
 
Slazem se. Nista ovde nije premium.
500e, plafon.
 
Vidim da su napravili i stylus za njega. Pretpostavljam da se on posebno kupuje
 
Prodaje se posebno futrola sa olovkom. I dopunjuje se wireless jer telefon ima reverzibilno punjenje. Sigurno će koštati 5-6k i neće biti ni približno dobra kao na Samsungu. 😁
 
Verujem da neće biti kao na Samsungu, ali je pozitivno da neko pokuša da im parira na tom polju.
 
Pojavio se u A1, cena uz neki najjeftiniji paket je 4600 dinara na rate.
 
igrao sam se malo danas sa edge 30 pro . Prelepo radi, jako fluidno, animacije nemaju ni u kakvom rezimu upotrebe trzanje ili usporavanje... Ekran je odlican, kamere su dobre, jedino sto nije "premium filing" su ledja telefona ako je to ikome i bitno. Bazeli mislim da su mogli biti i tanji, ali nije ni ovo lose... Ne bih ga uporedjivao sa S22 vec sa s22 plus. Od oba je procesorski/graficki jaci. Da li je lepsi, iskreno ne, s22 plus je lepsi telefon, sa boljim kamerama. Da li kosta kao s22 plus, ne? Msm da je odlicna kupovina vredna paznje, a vremenom kada padnu cene jos bolja...
 
Za tu cenu ima boljih uređaja. Bezeli su užas živi, kao da je telefon izašao 2017.
 
Prema najavama Vlade iz Motorole već je trebalo da bude u prodaji. Treba mi za ženu za osmi mart ali nikako da se pojavi u prodaji😭😭😭
 
Kupi joj lepo za manje para S21FE ili s21/plus. Kakva motorola za 700e. 😁
 
Oni su inače merodavni za Motorolu (i nekada Huawei). 😁
 
Posle recezije, tema izgleda moze na lock. :)
 
Pa po meni telefon sem jačeg procesora i stereo zvuka ne donosi ništa specijalno u odnosu na prethodni model. A cena za 50 % viša. Neće se ovo prodavati kod nas.
 
Odustala je od njega. Uzela je flip jer joj se sviđa... Sada ostaje da uživamo sa njenom borbom sa preklopop
 
Vidim da mnogi pisu da telefon nije za kupovinu, da je los, porede ga sa nekim drugim modelima, a ne znam zasto i na osnovu cega.
Telefon ima najnoviji procesor Snapdragon 8 Gen 1, 12gb/256gb, dobar ekran, stereo, kamera ima stabilizaciju nadam se da ce da daje dobre rezultate.
Koji telefon za 85k nudi najnoviji procesor, ovoliko rama, stereo, dobar ekran...........
 
Vidim da mnogi pisu da telefon nije za kupovinu, da je los, porede ga sa nekim drugim modelima, a ne znam zasto i na osnovu cega.
Telefon ima najnoviji procesor Snapdragon 8 Gen 1, 12gb/256gb, dobar ekran, stereo, kamera ima stabilizaciju nadam se da ce da daje dobre rezultate.
Koji telefon za 85k nudi najnoviji procesor, ovoliko rama, stereo, dobar ekran...........
Realme GT2 Pro je bio u pretpodaji po sličnoj ceni a bolji je, samo što mu je cena sada vraćena na redovnu 880€.
 
Nazad
Vrh Dno