Šta je novo?

Moto Z

499.99$ [emoji16]
f2da9b29bed9bb7cfb24cbc29e8c7ff5.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moje mišljenje je da je to prejaka cena trenutno za mid telefon...300e bi bila realna cena..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Z4 + 360° kamera mod... bez nje i ispada manje od 300 :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Kapiram ja bundle, ali poklon je poklon...
Tu 360° sam nalazio za 60e na kp, novu, tako da...ja bih sačekao da se slegne prašina mes/dva i eto z4 za 300e. :)


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Što jes jes ;) čekaćemo da se slegne prašina :) mod imam ne trebaju mi dva

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Druga stvar, nije mi jasno ono što su zaobljavali ivice na zadnjoj strani tel. pa modovi sada stoje kao piletu grudnjak... :)
Ali, ono, moraju nešto ovi iz motorole da zeznu na Z seriji pa to ti je...

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[emoji23] pa ebiga, da budu malo "in"

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ok mi je sam koncept modularnih telefona, ali mislim da je startna cena previsoka. Ima specifikacije kao a70 neke i lošije, a crna veća. Što se tiče 360 kamere da im se prodavala uz predhodne modele ne bi je sada delili nego realno niko neće, pa ajde deli [emoji3].

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
I tu si u pravu apsolutno. Loša kampanja, loša podrška za modove (pogotovo kod nas) i nerealne cene su doprinele tome svakako

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Definitivno su se bazirali na niži segment tržišta. Top modeli kao da ih nezanimaju. Sramota je na primer da nema pie za Z i Z2 jos uvek.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Najavljen je i Z4 force sa 855 ali na žalost ne ove godine... bar po najavama

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na amazonu ima novih moto cam 360° modova za 50 i koji $ preko, prime shiping ( nisam gledao koliko izađe shiping do nas).
Na ovo ispod 50e ne bi trebalo da ide carina po važećem nam zakonu...

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da pie...nećemo se mi pite najesti uskoro... :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Mislim da je to već kasno za flagship...sledeće godine će standard u vrhu biti verovatno fold telefoni, a oni tek sada izbacili notch panel u Z seriji.
Mada, motorola je sada već tradicionalno u fazonu " kasno Marko na ..."
Još u doba bebica su bili inovativni i "drugačiji" od drugih ( zato i jesam njihov fan i dan danas uz sve njihove mane).

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
drugar mi se žali da mu motorola z2 play gasi viber i whatsapp i da poruke vidi tek kad uđe u aplikacije...ima li ta motorola mogućnost zaključavanja apps u memoriji, ili da se izuzme iz nekog moda štednje baterije, ili bilo šta slično? na brzinu nisam uspeo da pronađem ništa na tu temu pa rekoh da vidim kod ljudi koji imaju isti ili sličan motorola telefon ima li tu nekog rešenja?
 
Koliko ja znam ( ako je na stock androidu oreo) nema, sem ako nije instalirao neke 3rd party app za tu namenu ( tipa greenify, island i sl).

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Može i ovo da proba, savet sa xda:
"
Try to set the background limits to "no limit" in developer options as well as make sure "kill activities" is not enabled..,"

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Može i ovo da proba, savet sa xda:
"
Try to set the background limits to "no limit" in developer options as well as make sure "kill activities" is not enabled..,"

Sent from my XT1650 using Tapatalk

opcija no limit ne postoji u tom delu? postoji standard limit, no background processes i nešto tipa 1, 2, 3 ili više procesa...ako stavi no background processes to zvuči kao da će ubijati sve procese u pozadini?
 
Da.

I mom ortaku se inače iste stvari dešavaju na istom mobu :) i to kada je uradio updejt na 9.0 čini mi se .. toliko o Motorola sw

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Takav problem su imali i ostali brendovi da nenabrajam i uvek su svi rekli da je to do aplikacija. Sigurab sam da ce biti update koji sve to resava.....

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
baš me malopre zvao, u developer je isključen kill activities ali ova druga opcija no limit ne postoji...

kaže da mu viber uopšte ne zvoni, samo dobije da ima propušten poziv...whatsapp vidi poruke tek kad uđe u app...inače kaže da je na 8.0 verziji, nisam ni znao da je stigao i 9.0 za njega..proverio je ručno i nema novog sw...telefon je kupio u ww...
 
Da, zasto neki od nas nemaju Android 9, od cega to zavisi ko ga dobija, a ko ne..?

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Uh sada sam ga pitao , ipak je 8 i dalje :) znam da mi se zalio da baguje wa i viber posle nekog updejta a mislio sam da je to 9.0

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
moja crkla,posle godinu i 7 meseca.Prvo zezala baterija zadnjih pola godine a sad otisao displej , nista se ne vidi prvo se izgubio deo ekrana i polako pocelo da se siri i posle sat,dva ceo ekran se izgubio.Nije pala ni jednom ,cuvao je kao oci u glavi.Danas je ostavio u gigatronu
 
Sad sam ba odmoru, imam kuci Z2 play koji sluzi za projektor, neke sifre i kao rezerva pa cu bas proveriti da li kod mene radi. Dok sam ga aktivno koristio sve je lepo radilo

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Ja imam z2f već skoro godinu dana i nisam imao problema sa viber i wa. Ne znam da li je neko pomenuo ili si već pokušao , ali stara proverena stvar je da ga vratišna fabrička podešavanja, pa posle sve ostalo.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
ajd proveri, mislim drug je telefon kupio regularno može i da ga reklamira, ali verovatno je negde zabagovao sw pa se sve nadam da će se srediti...radilo mu je ok, doduše bilo je nekih updates u međuvremenu koji su očito nešto poremetili...

@mironiko

kako tebi rade viber i wa?

@jevta

čovek nije baš previše vičan i to bi bio baš očajnički korak ako se ništa ubrzo ne popravi :)
 
Poslednja izmena:
Verujem da ima dosta aplikacija i da sve uzimaju svoj deo, tako da whatsapp i Viber izbaci iz rama da bi za ostale bilo mesta. Pogotovo ako pokrene kameru odnosno neku igricu, ode sve iz rama. Fora je što je viber loše programerski uradjen, pa na sve probleme i on ima svoje probleme tipa kad se ubije jednom, neće se ponovo pokrenuti itd.
 
Nazad
Vrh Dno