Šta je novo?

Moto G5 ili Honor 7 lite

bongec

Cenjen
Učlanjen(a)
03.07.2013
Poruke
715
Poena
170
Ajmo jedan brzi savet : Da li da uzmem Moto G5 ili Honor 7 lite ?
Oba imaju vrline i mane ,kontam ista su klasa, neodlucan sam ,pa bih voleo vas da cujem.
Hvala
 
Poslednja izmena:
I ja, zbog ram i storage isto.

Samo sto je telefon ruzan kao noc..
 
Na Moto G su bolje fotke. Testirao sam oba - na Honoru je jedino baterija bolja, posto je na Moto G relativno slaba. Pretpostavljam da ce tvojoj gospodji moci da izgura dan, tako da je to ok. Softver, kamera, utisak u koriscenju - sve na strani Motorole.

Sent from my 5023F using Tapatalk
 
Kako moze biti slaba, kad je 3000mAh baterija i SD 625?
 
Bongec, pitao si za obican G5. On ima Snapdragon 430 i 2.800 mAh, i nije neka baterija. Sve pise u testu na Benchu...

Moto G5 Plus je druga prica, ali jos nam nije stigao na test. :)

Sent from my 5023F using Tapatalk
 
Ma da, običan G5, plus varijanta mi probija budžet. Dvoumim sam se između ova dva modela pošto mi je ivanbass preporučio honora a čujem da posle apgrejda na 7.0 telefon baš laguje.Koliko vidim, Moto G5 podržava quick charge,pa neka žena dosipa :p
Još jedno pitanje- kakav je G5 što se tiče zagrevanja?(to niko nigde ne napiše :( )
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio neko vece grejanje tokom testa, ili se bar toga ne secam... Kazem, ako ne postoji zahtev za jakom baterijom, G5 mi tu deluje kao jasan pobednik. :)

Sent from my 5023F using Tapatalk
 
Ne bih se slozio za G5.

Slabija baterija, daleko slabiji chipset, nema prednost sto se tice storage/memorije.

Honor lepo radi, to ako baguje malo to je mozda do trenutne verzije softvera ili ljudi nisu uradili hard reset.

Na stranu sto je i G5 ruzan ko lopov.
 
Poslednja izmena:
Jeste slabiji, ali fon radi bolje, tecnije. Vise se negativne strane cipseta ogledaju u losijoj potrosnji, sto sam i napomenuo...

Ovo za memoriju bas i ne razumem.

Sent from my 5023F using Tapatalk
 
Nema prednost u odnosu na Honor po pitanju memorije kao sto G5 Plus ima.

Nije bas lak izbor,
Honor je mnogo lepsi, dosta bolji chipset, dosta bolja baterija.
G5 ima stock. Android i mozda je kamera malo bolja.
 
Poslednja izmena:
Uuhhh....
Odvedem ja lepo ženu pa neka vidi šta se njoj sviđa. dodatne aplikacije mi nisu preterano važne,i onako ih sve pobijem i zaustavim, ali kamera joj je jako bitna,ako ne bude valjana ko će trpeti zvocanja... :confused:
 
Poslednja izmena:
Tako je, najbolje da sama vidi.
 
Nazad
Vrh Dno