Šta je novo?

Moto G100

Imam na jednom
Znam da moze kada nemas aparat na to sam totalno zaboravio
Inace kada imas aparat mozes 60 dana ranije,pre je bilo 30 koliko znam
 
nigde na youtube ne mogu naci test baterije ovog telefona?
 
Bilo nekada ,sada 60 dana znaci oktobar bi vec bio mesec kad mogu obnoviti ugovor i uzeti uredjaj
Videcu sta ce da mi ponude za ovaj bez telefona ,ne zuri mi se, Zoom radi posao odlicno
 
Ovaj model mi se prilično greje pri punjenju, ceo je vruć. Svi prošli telefoni mi se nisu toliko grejali. Da li je to kod Motorole normalno?
 
Onda jos nisi imao Samsung izgleda...
 
Da li jos nekom baguje fejs? Kad uđem na fejs zamrzne se par sekundi pa tek onda mogu da skrolujem. A na mobilnom svetu jos jedna osoba je napisala da joj se ceo telefon prilicno greje pri punjenju.
 
Nisam nigde nasao te probleme
Imas klasicne nacine da odradis ,tipa,aninstalranje app pa ponovno instaliranje,zaustavljanje app brisanje kesa
Apdejt svih aplikacija
Ponovno.podizanje sustem hard reset ,itd
Grejanje baterije pri punjenju ,ne znam ,znam kada uzmem novi telefon ne skidam se sa njega ,obicno se i zagreje jer ga punim i koristim ,nebitna marka
Ako ti se samo zamrzava app fb ,onda je do nje,inace sacekaj malo.da se.memorij napuni kesa ,brze ce.raditi.telefon i manje zezati app
 
Cuo sam da ce se pojaviti i u MTS pa da vidim kakva ce cena biti uz Omorika 1 , za sada mi je A52 opcija..
 
neki predlog kojaaplikacija moze da snima razgovor normalno, koju koritite ne bitno dal se placa ili je free
 
jel postoji neka opcja da apk fajlove prebacujem na drugi tel preko blututa.
ne daje mi opciju blutut kad ocu da prebacim
hvala
 
Probaj snapdrop umesto bt-a
do pre neki dan samo koristio s9 samsung imao sam opciju normlano, ali na g100 ne dozvoljava. bas mi treba blutut da mogu prebacivati programe odma kad mi neko dodje, bez interneta i slicno
 
Kod stock Android OS nije dozvoljeno prebacivanje APK fajlova preko bluetooth-a. Jedino da ga zipuješ pre slanja.
 
Zasto ova tema ima reklamu u naslovu? :D
 
Zato što je Moto G100- brži i od duplo skupljih telefona 😂😂😂
 
Moji neki utisci posle 7 dana koriscena su da je odlican,pre toga sam koristio 3god Pocophone F1...Ubacio sam u njega Poco Launcher i sada mi skoro sve isto izgleda kao i na Poco-u,baterija mi drzi od 1.5-2 dana..Svidja mi se sto ima onu opciju da preko usb 3.1 moze da se prabaci slika na tv ili monitor preko hdmi,sto ima 8gb rama(umesto 6gb koliko ima poco F3),sto ima slot za sd karticu i sto ima 3,5 za slusalice.Na kp-u sam ga nasao za 290e sto mislim da ne moze jeftinije sa ovim procesorom i ovim karakteristikama.
 
Koliko ste dugo vi koji ste uzeli G100 u Telenoru čekali telefon? Poručio sam ga jutros, ali vidim da ga nemaju uopšte u radnjama, pa čisto da znam..

Jel neko prešao sa OLED ekrana na G100, kakvi su utisci, nisam imao IPS ekran, jedno 6,7 godina?
 
Preuzeo sam danas G100..

Šta znam, nakon Mate20 Pro, ovaj deluje teško i veliko. Nekako nisam baš zadovoljan, videćemo da li će se taj utisak promeniti. Ukoliko ostane ovako fluidan uz dobru autonomiju, mislim da ću mu oprostiti..

Ram deluje lepo u ruci, što se za zadnji poklopac ne može reći, deluje jeftino i imam utisak da ću ga noktom oštetiti. Još uvek koristim više Mate, pa ne mogu baš da donesem sud, da li je ovakav format kakav je na G100 lakši za korišćenje ili nije.

Ekran me prijatno iznenadio, mislio sam da će biti lošiji, za sad nemam zamerke.

Kamera nije nešto što mi je prioritet, ali koliko sam video deluje da je korak napred u odnosu na Mate, jedino wide kamera se čini da na G100 ima manji ugao snimanja/slikanja.
 

Prilozi

  • IMG_20210601_004849.jpg
    IMG_20210601_004849.jpg
    189.8 KB · Pregleda: 42
Da li neko ima da preporuci neko kvalitetnije zastitno kuciste za njega? Ne svidja mi se ova providna silikonska futrola.
 
Da li neko ima da preporuci neko kvalitetnije zastitno kuciste za njega? Ne svidja mi se ova providna silikonska futrola.
Ima na KP karbon ojacana crna maska 700 dinara extra je bas stiti i za kameru ima 4 otvora tako da je i kamera potpuno zasticena.
 
Ima li ovaj G100 Gorilla glass ili neko slično staklo?
 
Nazad
Vrh Dno