Šta je novo?

Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

Oledaši, sad posle nekog vremena korišćenja monitora, koliko "pazite" na isti? Mislim na auto hide taskbar, screensaver minut, turn off monitor 5 min i ostalo. Da li uopšte obraćate pažnju na to ili korisrite normalno kao svaki drugi monitor. Jedino me to da kazem "koči" od kupovine, neću bre da mu "robujem" :D
 
Moj C3 je non stop u HDR modu na 100 posto osvetljenja i svim mogucim pomagalima da sija sto vise.
Imam ukljucen autohide taskbar, gasi se posle 5 minuta i imam rotirajuce live pozadine ( wallpaper engine sa steama ).
Burn ina se ne bojim i evo posle otprilike 7-8 meseci nemam vidljiv burn in. Vodim se onim da nije on kupio mene nego ja njega i tako ga i koristim.
 
Oledaši, sad posle nekog vremena korišćenja monitora, koliko "pazite" na isti? Mislim na auto hide taskbar, screensaver minut, turn off monitor 5 min i ostalo. Da li uopšte obraćate pažnju na to ili korisrite normalno kao svaki drugi monitor. Jedino me to da kazem "koči" od kupovine, neću bre da mu "robujem" :D
Auto hide taskbar, imam folder sa 20ak wallpapera namesteno u winu da menja na 10 min, imam turn off screen na 30min ako ne koristim pc (jer ga nikad ne gasim) sto je bilo podeseno ne vezano za OLED bilo i pre za ips monitore. Tako da stavka 1 i 2 su nove samo zbog oleda
 
Oledaši, sad posle nekog vremena korišćenja monitora, koliko "pazite" na isti? Mislim na auto hide taskbar, screensaver minut, turn off monitor 5 min i ostalo. Da li uopšte obraćate pažnju na to ili korisrite normalno kao svaki drugi monitor. Jedino me to da kazem "koči" od kupovine, neću bre da mu "robujem" :D
Sta ima da robujes, jednom namestis i to je to.
 
Moj C3 je non stop u HDR modu na 100 posto osvetljenja i svim mogucim pomagalima da sija sto vise.
Imam ukljucen autohide taskbar, gasi se posle 5 minuta i imam rotirajuce live pozadine ( wallpaper engine sa steama ).
Burn ina se ne bojim i evo posle otprilike 7-8 meseci nemam vidljiv burn in. Vodim se onim da nije on kupio mene nego ja njega i tako ga i koristim.
A je l palis HRD+ ili je stalno u obicnom? uzeo bih taj isti monitor pa me zanima ako mozes malo vise da mi kazes o njemu
 
A je l palis HRD+ ili je stalno u obicnom? uzeo bih taj isti monitor pa me zanima ako mozes malo vise da mi kazes o njemu
Ne razumem tacno sta mislis pod HDR+?
Na windowsu mi je stalno upaljen HDR, u igrama koristim HDR/AutoHDR/Nvidia RTX HDR(njega koristim i za video tj genralno konzumiranje multimedije).
Iskljucujem HDR i prebacujem na SDR mod samo kad editujem video/slike da bi boje bile precizne.

Ako te zanima nesto konkretno pitaj, imas gomilu recenzija na netu za nesto uopsteno.
Reci cu ti eto da sam zadovoljan monitorom :)
 
Nazad
Vrh Dno