Imam 755DFX i imao sam slican problem.
Prvi korak ka resavanju je da probas svoj monitor na drugom racunaru.
Potom pozajmis od nekog monitor, pa probas kod sebe, pa uporedis...
Takodje, mozes da prebacis racunar na drugo mesto.
Kao sto su ti vec rekli, blizina zvucnika, tv-a, drugih kablova moze da pravi `talasanje`.
Meni ja podrhtavala slika (u gornjem desnom uglu najvise), i probao sam svasta - davao sam monitor drugima, i nosio svoj komp kod ortaka i tada bi problem nestajao.
Cim sam u svojoj sobi, slika podrhtava. Mislili smo da je do trolejbusa jer su mi zice odmah do prozora, ali bilo je nesto drugo: kada bi bilo ukljuceno vise potrosaca u mom delu stana i ako bi grejac na bojleru bio ukljucen-slika bi podivljala. Kad bojler ne greje, slika idealna. Pre oko godinu dana bilo je ovde price na ovu temu i coveku je problem pravila ves masina. Mozda tebi grejna sezona donosi probleme ako nemas CG i ako si kao i mi u zgradi sa starijim instalacijama.
Mozda zvuci sasavo, ali bolje probaj sve ovo pre nego sto krenes dalje.
U svakom slucaju nadam se da ti monitor ne riknjava i zelim ti srecu u pronalazenju uzrocnika! :wave;