Šta je novo?

Periferni uređaji Monitor ASUS VG249Q ili HP X24ih 2W925AA

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Lunar09

Cenjen
Učlanjen(a)
18.10.2012
Poruke
52
Poena
160
Pozdrav svima, doslo je vreme da se uzme drugi, sekundarni monitor. Video sam u ovoj temi da mnogi predlazu ASUS VG249Q, a ja sam pored njega nasao i HP X24ih 2W925AA. Primarni monitor je u2412m zbog prirode posla, sekundarni bi se koristio mozda u nekom narednom periodu za gaming, a opet ne bude prevelike razlike u odnosu na Dell-a.

Od podataka vezanih za color gamut, nasao sam samo da je HP sRGB-99% i to je sve. Ostale karakteristike su manje vise tu.

Ukoliko imate neki bolji predlog, a da nije AOC 24G2U/BK (zbog stalka koje je ogroman) rado cu ga razmotriti. Hvala!

Cenovni rang, do 25.000-26.000din.
 
Nisam 100% siguran, ali mislim da HP X24Ih ima inferiorniji panel, ili ako je isti, nisu lepo odradili. Ocu reci blizak je Asus i Aoc, kao jeftinija sekundardna opcija (slicno inferornijim 165Hz Asus modelima sa drugim slovima, otprilike izmedju te dve grupe), ali Asus VG249Q je sigurnija/kvalitetnija/lepse podesena opcija.
 
Nisam 100% siguran, ali mislim da HP X24Ih ima inferiorniji panel, ili ako je isti, nisu lepo odradili. Ocu reci blizak je Asus i Aoc, kao jeftinija sekundardna opcija (slicno inferornijim 165Hz Asus modelima sa drugim slovima, otprilike izmedju te dve grupe), ali Asus VG249Q je sigurnija/kvalitetnija/lepse podesena opcija.
Hvala na savetu.
 
Nazad
Vrh Dno