Šta je novo?

Hardver Monitor 27" / 1440p IPS za posao

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente
Učlanjen(a)
01.11.2021
Poruke
21
Poena
25
Pozdrav,

Trazim novi monitor koji bi koristio vecinom za rad, povremeno neki film da odgledam i prikljucim ps4 pa odigram nesto, tako da je gaming na poslednjem mestu ali mi je vazno da ima dobru sliku jer vecinu vremena provodim za ekranom. Ono sto mi treba je da ima barem 2 HDMI i 1 VGA ili DisplayPort i ugradjene zvucnike. Neke modele koje sam izdvojio su:


Ovi mi prelaze budzet ali mogao bih nekako da skupim jos, samo ne znam da li se isplati za ovo sto meni treba.
 
Koji rad je u pitanju? Ako je neka grafika u pitanju itd, mislim da ovi nemaju sta da traze pored Dell-a.
 
Pozdrav, da ne otvaram novu temu i ja gledam nešto slično, stim što ja igram i igrice češće. Sad imam 27" full hd, ako uzmem 4k monitor od 27" i podesim igru na full hd, hoće mi biti ista slika kao i sad na ovom full hd monitoru?
 
Nece delovace ti mutno, jer kad jednom vidis kako 4K izgleda sve ispod ce ti biti osetno lošije,kao kad na FHD mon stavis 720p rez.

Ko razmislja o 1440p i 4K,moj savet mu je da ide na 4K...na Windowsu scaling radi dobro, sa 150% ce se imati prostor kao da je 1440p plus sva jasnoca koju pruza 4K. Za gaming je druga prica...
 
Nazad
Vrh Dno