Zdravo ljudi, gledam da kupim novi monitor posto je stari crko (Dell P2414HB, koristio sam ga skoro 10 godina). Hoću da uzmem nesto izmedju 24-27 inča, a budžet izmedju 100-200 evra, što se tiče rezolucije ne treba mi preko 1440, čak mi je 1080 skroz dovoljno. Monitor bi generalno bio korišćen za studije/programiranje, ali povremeno i gaming.
Voleo bih da čujem vaše preporuke, pošto dosta sam našao ovako na ostalim sajtovima ali nema ovde u prodaji
Voleo bih da čujem vaše preporuke, pošto dosta sam našao ovako na ostalim sajtovima ali nema ovde u prodaji