Šta je novo?

monitopr 27 "

dobrivoje

Cenjen
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruke
816
Poena
170
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Planiram kupovinu nekog 27" pa naleteh na BENQ GL2760H LED. Ima li neko ovo i vredi li nešto, ili neka druga opcija ?
 
Sada sam na 21,5" mislim da mi treba nešto veće, ranije sam koristio viewsonic, benq, aoc, 21,5" i 23,6" . Treba zbog gejminga a i dosta gledam razne klipove, emisije, preko računara .
Može i 26" ako ima nešto povoljno, naravno za što manje para ali par crvendaća ne igra ulogu ako je kvalitet upitanju.
 
Ја на 24" видим пикселе, али ако теби то одговара, онда ок.
За што мање пара нема IPS, најјефтинији преко 28к, а да узмеш TN панел пред крај 2016-е, не знам...
У суштини тај бенкју ти је то, 27" за мало пара...
 
IPS je ipak bolji, he ma u pravu si 2016.
Gledam malopre neki lg ips 27" preko 200 e, mogao bi nekako da se istegnem, a to za piksele i mene kopka. Vidim na netu ima dosta toga u ponudi monitori 24" ips, sa cenom do 20 000.
 
Најбоље да се прошеташ до неке продавнице и погледаш 27" моделе, па ако ти одговара слика онда да видиш за који модел имаш кеша :)
 
Ja imam DELL U2715H. Monitor je fenomenalan. Ako ga koristis za vise stvari kao gaming, gledanje filmova... mislim da je idealan. Cena mu je kod madjara 425 evra. Jedino ako ne ides na 144hz onda je to nesto drugo

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno