Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

ja nemam taj problem jer kod mene je starijimodel chiefteca
 
ni ja nemam tih problema, a i cini mi se da je te klizace bas tesko slomiti.
 
nista nije tesko slimiti
ako silujes
 
planiram da ponovo prefarbam kuciste, samo ovj put bolje... pa cu fotkati ceo proces i napraviti tutorijal.... :smoke:
 
Ok.

Meni extra izgleda kada je kuciste crno iznutra...

E sada (a niko da mi odgovori) kakav ce biti uticaj doticne crne kao podloge , na fluo sprej.

Da li da ostavim sivu kakva jeste(nije mi cool :d) ili beli (jos manje cool) ili da odradim sve u crno pa da rokam fluo spraj + lak?

Sve si pomesao ako hoces crno sta ce ti fluo plavi, da bi fluo plava bila sto vernija, svetla podloga za crnu nije bitna. Ta siva boja je neka vrsta osnovne boje i netreba je skidati samo dobro ismirglati vodenom granulacije 600-640. Plasticne delove poskidati i zasebno farbati u rupice za sraf. ploce ubaciti papiric da kasnije ne razradjujes. Pravilo br.1 farbarsko pre farbanja povrsinu dobro ocistiti tj ismirglati i gde treba osnovna boja ili prajmer.
Pozdrav.
 
ovaj... nesto ti se slabo vidi unutrasnjost racunara. moze neki blizi kadar?
 
Od kad sam odlucio da uzmem novo kucjiste,vise se i ne cimam da sredjujem ovo moje:D lol
 
M!ST!CX da nije ova neonka malo blizu grafi???
 
Pa ako je "cold" tj ako se negreje nerazumem zašto ista ne bi bila blizu grafike??
 
I ako sam ovaj post napisao za jedan drugi tred(koji je koliko vidim obrisan) on se nekako pojavio ovde,no nema veze.
p.s. da neonke su cold catode tako da se ne greju u opste,graficka je dobro hladjena tako da nema bojazni da moze da istopi/pregreje neonku.
 
gde si nabavio neonku????? :type:
 
kupio sam ih od ortaka,posto su njemustojale na polici,nije ih koristio.
 
pa mogao si prasinu da obrises za slikanje
 
Ajde da pokazem ja svoju nove slike


Verujte mi,ne moguce je vise sakriti kablove,pogotovo onaj od napajanja,ali je bitan slobodan protok vazduha :)
 
ne znam kakva je limarija centuriona, ali zar ne moze da se prosece stranica na kojoj je mb, pa da kroz nju provedes atx kabl?

off/
funkcionise ti serillel adapter sa sata2 kablom? kod mene na dfi lp ut ultra-d je brljavila ta kombinacija, pa sam stavljao obicne sata1 (crvene) kablove.
/off
 
Poslednja izmena:
Pa samo bi tako i moglo da se uradi,razmislicu o tome.

Ne znam kakve veze ima to sa sata2 kablom i da li je to sata2,uglavnom to je onaj kabl sto se dobija uz tu tvoju plocu,a sam adapter je jos od Abit NF7-S,radio je na njoj,pa na Lanparty i sad kod mene,bez ikakvih problema.
 
Poslednja izmena:
Meni je radio bonsek za tu rupu. Videcu da okachim slike kad budem ishao do gajbe gde mi je trenutno komp.
 
ja nesmem da kacim moje slike, imam gomilu kablova, i primetio sam da vecina ljudi koji imaju extra sredjeno kuciste nemaju tako puno komponenti
 
Pa samo bi tako i moglo da se uradi,razmislicu o tome.

Ne znam kakve veze ima to sa sata2 kablom i da li je to sata2,uglavnom to je onaj kabl sto se dobija uz tu tvoju plocu,a sam adapter je jos od Abit NF7-S,radio je na njoj,pa na Lanparty i sad kod mene,bez ikakvih problema.


gotivno ti kuciste :D:D
 
@moca87 : ma nema veze, samo sam prokomentarisao da to kod mene nije radilo...
 
Evo kako to kod mene izgleda.
 

Prilozi

  • PS (2).jpg
    PS (2).jpg
    108.1 KB · Pregleda: 373
Ajde da pokazem ja svoju nove slike


Verujte mi,ne moguce je vise sakriti kablove,pogotovo onaj od napajanja,ali je bitan slobodan protok vazduha :)


da li su mogli HDD da se montiraju okrenuti za 180? tako da se ne vide doticni kablovi?
 
Ne mogu,ali bice tu jos dosta promena,tako da ce kablovi biti sredjeni.
 
Nazad
Vrh Dno