Šta je novo?

moja masina xD

  • Začetnik teme Začetnik teme uki92
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

uki92

Cenjen
Učlanjen(a)
30.10.2012
Poruke
9
Poena
151
Pozdrav svima

E ovako, hteo bi da predstavim moju racunaljku, posto mi treba nekoliko savtea u vezi iste 😀
Kompijuter je kupljen pre 2-3 go za neke site pare, i manje-vise je bio office racunar, u medjuvremenu sam nekako skupljao pare i kupovao delove i sada izgleda ovako :
CPU dual core intel pentium 3000 ghz
Ram ddr 4 gb
Maticna foxconn g31mx k
graficka ge force 9600 gt
komp uglavnom sluzi za igre xD (bf3 i MoH rade na low/medium)

e sada moje pitanje :
da li vredi uzimati jos delova ili prodati i kupiti nesto bolje? ako je prodaja, za koliko bi mogao da prodam?

za sve detaljnije napisite poruku 😀
 
Nazad
Vrh Dno