Šta je novo?

MOHAA (vec sam poceo da smaram)

gladiac

Čuven
Učlanjen(a)
18.01.2001
Poruke
855
Poena
619
Nalazim se u nekoj zgradi stitim most od eksplozije da bi onaj tenk mogao da prodje, poskidam sve, ina kraju treba da stupim u vezu sa prtivsrtiljerijom valjda. Sta dalje da radim? Nejasan mi je sledeci objective (kao treba da stitim tenk iz okolnih zgrada i da stupim u kontakt radiom, ali nemam pojma gde treba da idem, tako da vrlo brzo uniste tenk.
 
Cuj

Poenta je da poskidas svabe, a zatim i navedes avijaciju da bombarduje njihove tenkove. A kako to radis/ Pa, uzmes dvogled, naciljas ono sto hoces da tvoji bombarderi gadjaju i pritesnes fire, s tim da jedno vreme u objektivu dvogleda zadrzis cilj i to je to, skenjace tenkove. Dalje se cuvas da ti svabe ne zadju s ledja...Uzivaj
 
E, puno hvala, s' obzirom da mi to ne bi palo napamet narednih mesec dana
 
Saslusaj briefing pre svake misije. ja ga ranije nisam pratio pa sam lutao bez veze posto me je to stvarno smaralo ali sam skapirao da je od velike pomoci! BTW igra je stvarno odlicno uradjena!
 
modem

Pokusao sam sa ortakom da je cepam preko modema, i cesto se zaglupljuje? Ne znam sta mu je ? On ima 33,6 a ja 54K? Inace preko LANa nas 4-ica i pesma.
 
gladiac, zar nisi morao vec to jednom da uradis, na nekom od prethodnih nivoa?
 
Nazad
Vrh Dno