Šta je novo?

Mobilni telefon Mobilni telefon ispod 5''

Koji mobilni telefon kupiti

MostWanted

Cenjen
Učlanjen(a)
12.07.2013
Poruke
668
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & BeQuiet Pure Rock Slim 2
Matična ploča
Asus B550-PRO
RAM
16GB DDR4 3200MHz Kingston
GPU
MSI Radeon 6700XT 12GB
Storage
1TB nvme SSD Kingston
Zvuk
Tannoy Gold 5
PSU
Fractal ION Gold 750W
Kućište
Cooler Master Silencio S600 + BeQuiet Silent Wings 3 120mm
Monitor
LG UltraGear 27'' 1440p 165Hz
Miš & tastatura
Logitech G Pro tastatura i mis
Ukucam filter do 5-6 inca, izlazi mi samo iphone SE, ja ne verujem. Da li postoji bilo kakva alternativa na trzistu "malih" telefona? Nesto custom sto mogu da narucim samo direktno? Nesto u najavi?

Sta se desilo sa onim forama tipa Xperia Mini i tako to? Vise uopste ne postoji trziste za "male" telefone?
 
"Lopata" meni sasvim normalno staje u šaku i u džep. Koristim ga za komunikaciju, zabavu, ali sve više i za posao, i za sve to je veličina jako bitna. Trend savitljivih ekrana govori da je to rješenje za budućnost koje je industrija odabrala i da nećemo ponovo vidjeti mali smartphone dok ne budu hologramski ekrani norma, ili nešto slično njima.
 
Nažalost, ta Xperia 2011 linija koja je bila izuzetno posebna nije imala naslednike. Mini i Pro koga sam imao, pritom željno iščekivao da pređem na noviji i bolji qwerty, je na kraju rezultovao da mi sledeći telefon 2014. bude Lumia 520.
 
Kupio polovan XZ2 compact, moze lock.

Posto shvatam da sam medju jedinima na svetu kome se ne svidja da nosi lopatu (da ovo nije tacno, postojala bi bilo kakva ponuda osim iphone-a), dodje mi da kupim jos jedan, da bih imao telefon kad ovaj crkne. Nego ajde necu, valjda ce imati polovan ip13 tada. Ko zna da li ce uopste biti necega ispod 7'' kad budem sledeci put kupovao telefon kako stvari idu...

P.S. Nasao sam nekoga ko prodaje nov Samsung Galaxy mini (prva generacija, 3.14''), ali ga ceni 200€ jer je to sad retro...
Još par godina i moj s4 mini će da vredi 500e 😇😇🤪🥳
 
Stigao preključe. Odličan za razgovor, i osnovne funkcije, tipa email, google mape... Baterija nije neka, što sam i video prema komentarima širom interneta. Odlično leži u ruci, ne ispada, lagan je, i to je to. Pravi uređaj za digitalnu detoksikaciju!
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    95.3 KB · Pregleda: 41
  • 2.jpg
    2.jpg
    92.3 KB · Pregleda: 40
  • 3.jpg
    3.jpg
    88.1 KB · Pregleda: 40
Nazad
Vrh Dno