Šta je novo?

Mobilni mod 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
HrKQBpL.jpg


KWGT
today weather
One UI Pixel
Lawnchair
 
Dobro je pa imam ovaj napredni IOS gde od svega mozes pozadine menjati i to u 2021, jos malo ce ljudi ko turisti na mesec da idu.
 
OnePlus MI 9T 😁
Nova 7
KWGT - custom
OxygenOS/OxyPie icon pack
1619288282754.png
 
IMG_20210426_135756.jpg

Nova
One UI Pixel icon pack
 
Lawnchair 2
Today weather
Bloom icon packIMG_20210513_195416.jpg
 
IMG_20210515_123928.jpg

Today widget
KWGT Clement 027
Lawnchair 2
 
Hvala drug
 
Ovo je jako lepo.
 
Mockup.jpg
Nova
Today weather
Bloom icon pack
 
1625676087051.jpg
Lawnchair 2
FlatSquare icon pack
Snowy peaks wall (MIUI)
Today weather widget clock
 
Kustomizacija za MIUI 12.5 (Android 11). Bez korišćenja nekakvog launchera, zato što tada recents secka i ne rade gestures.
 
.....ovo može nekom da se svidi pa je u tom slučaju ok rešenje za MIUI launcher , osim što ne može da se ukloni statusbar kao npr u Novi ili Lawnchair-u , ostaje onaj ružni MIUI appdrawer koji ima čitav red gore bez funkcije i search u donjem redu koji može a i ne mora nekom da se svidi medjutim ne može da se ukloni pa ujedno narušava i estetiku i funkcionalnost........i treća stvar koja (meni lično) smeta,KWGT widget ne može da se spusti niže nego što je na preview-u jer je to kao "dock"............ideja je inače super
 
Slažem se da smeta to što dock nikako ne može da se ukloni.
Zna li neko kakva je situacija sa Poco launcherom i gestures na 12.5 (A11)?
 
ko želi može da proba "FNG" 2.0-beta11 , radi dosta dobro sa "Nova 7" , prilikom restarta telefona mora da se uključe "gestures"(svaki put) i ne radi prebacivanje iz aplikacije u aplikaciju donjom linijom ali sve ostalo je ok................
 
Već vidim da mi sledeći telefon izgleda neće biti Xiaomi 😁
 
Moze wall komso :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno