Šta je novo?

Mobilni mod 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel skidao neko neki ROM ili mod za Z2 ako ima da preporuči?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Ovo nije tema za ROM-ove, postoji tema za Z2 u drugom delu foruma, koristi pretragu.
 
Screenshot_20170225-032010.png

Minimal style ,)
Nova Launcher Prime (Pixel launcher drawer) + Dives Icon Pack.
 
Evie Launcher, pozadina iz Backdrops-a, ikonice Rugos Free UI :D

 
Eeee...koristio sam drugaciju pozadinu i drugacije ikonice, navikao se gde sta stoji i onda mi je sad bleja.. :D
 
d347159a3252dbc4178fed93dff05a03.jpg


Sent from my MIX using Tapatalk
 
Screenshot_20170228-224922.png

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
 
Screenshot_20170302-043741.png

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 


KWGT, Simpax ikonice, custom Google search ikonica.
 
2df14967100520bc682afd8f03143c36.jpg


Slabo postujem ali mi je ova tema oduvek bila zanimljiva pa rekoh da opalim i ja jedan screenshot ;)
Specijalan pozdrav za Bogija.
Lepota je u oku posmatraca ;)

Sent from my Galaxy A8
 
Nemi posmatrač foruma. Šest godina na benchu, 9 posta... Lep mod... [emoji4]
 
Bogijev optimirung ga je izvukao iz jazbine :D
 
Da da, lepo čitati vase komentare kad se postavi ovde ss... Inace i de sve sami vrsni intelektualci koji tačno znaju kako treba sa izgleda idealan početni ekran... Po mogućnosti jedna app i to je to... Koliko je to danas smešno u svetu smart telefona imati tri app na početnom ekranu...
Ne daj boze kad bi čovek obraćao pažnju na vaše komentare i pametovanje kako i sta treba da izgleda, čast izuzecima, koji to rade na fin način...
A da, pa nista bez Optimierung, watermark, i Huawei Logo... To je bas za vas sto volite da komentarisete, jer izgleda pametnija posla nemate...:)
Aj u zdravlje :)

Huawei Mate 9
 
@Bogi
Furaj brate sta tebi odgovara. Vazno je da se tebi dopada. Ja se samo salim... inace, imam 10 ikonica na home screen-u ;)

Sent from my Galaxy A8
 
@krecky, nije se na tebe odnosio moj post uopšte :)
Već na ove dežurne, što oder dezuraju i savetuju kako i sta... Jer boze moj, sebi dali zapravo da kazu kako neko treba da ima početni ekran itd itd....
Čast izuzecima :)

Huawei Mate 9
 
Haha sto primas sve k srcu? Moj homescreen ima samo vreme i datum, ali zato valjda i imamo vise homescreen-ova, da ne bi sve gurali na taj jedan. Znas koliko bi mene pogadjalo da me neko proziva da sam sirotinja jer nemam nijednu ikonu na homescreenu :d
 
Ne ne, mene to ne pogađa, čak se slatko nasmejem svakom komentaru, jer ko sto rekoh... Ovde svi sve znaju šta drugom bolje odgovara...
Koliko sam samo puta stavio bas bzvz Home screen, postavio ovde i odmah ga promenio, samo ne bi li pročitao filozofske komentare... Znam, sad će neko da napise, bilo koji Home screen mi je bzvz, ali... Moj fon moj izbor...
Ko sto rekoh, čak šta više zanimljivo je čuti kojekakve komentare :)

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Meni se od svih ovih dopadaju samo ove TwoPixel. Ali hvala za dojavu.
 
^ i meni samo te ali u svakom slucaju hvala beyondtime :)
 
Meni su willx jedne od najlepsih na PS, dok su Noizy i dalje No.1 :)
TwoPixel su takodje odlicne mada sam ih vec imao.

Sent from my Nexus 5X
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno