Šta je novo?

Mobilni telefon mobilni do 300e

Koji mobilni telefon kupiti

Rosuljac

Poštovan
Učlanjen(a)
12.04.2017
Poruke
111
Poena
70
Pozdrav,
vreme je da zamenim Mi9tpro za nešto malo novije a ovaj predam ćerkici.
cenovni rang 300e
kupovina KP nov a ne bežim od dobro očuvanog primerka starog par meseci

Čitam gledam yt i nekako ne mogu da nadjem ništa bolje od POCO F3.
Pa eto voleo bi da mi predložite nešto bolje.
FM radio 3.5mm jack mi ne treba. IR bi voleo al živim i bez toga :) al nekad potreba al retko.
Voleo bi da je matal frejm ali teško da se nadje jer ne čuvam baš telefone uglavnom bez maske ih nosim.
Igram par ne mnogo zahtevnih igrica ne duže od sat dva dnevno.
Bateriju punim svaku noć kad legnem tako da bar da drži jedan dan.
Kamera pa imam DSLR kad mi trebaju fotke tako da i nije previše bitna.
Voleo bi senzor ispod ekrana al bože moj navikao bi se i na drugu opciju nije presudno otključavanja.
Android sistem.
I da našo sam savršen mob za mene al ne daju mi se 550 do 600e sad tj nemam. Tako da spreman sam na kompromise koje sam naveo.
Iskreno mi9tpro mi nije jednom saštekao ukočio slike pravi veoma korektne sa gcam. Ali selfi otišao već 2 puta pa bi preskočio iskakajuču kameru jer ne čuvam baš lepo telefone.

Ma znam poco f3 će svi reći al ajde možda sam nešto preskočio pa bi voleo da mi pomognete.
hvala unapred
 
Ima nord 2 za 300e u legalnoj prodavnici sa 24 meseci garancije ne smem napišem kojoj. Al čitam da ima problema sa updejtovima i sl.
Samsung je skroz ok priča svakako al nekako 10 god sam sa xiaomi. Iskreno meni najlepše bilo sa A1 pa posle sa A3 čist lep android bez gluposti al posle nije imalo za mele pare tako nešto pa uzeo mi9t pro. Mi9tpro je bio mnogo dobra kupovina za te pare al mnogo a to sada vidim ne mogu da nadjem svakom nešto fali. 3 god me nije zeznuo ništa i slike extra i igrice ma sve i senzor ispod ekrana radio sporo al dobro. baterija otišla al star je al opet držala do ceo dan nekad.
Dvoumim se sada izmedju poco f3 i nord 2 iskreno a do subote moram da odlučim jer nosim j5 iz 2016 i dodje mi da ga udarim o zemlju kolko me nervira ili sam se odvikao od samsunga zadnji koji sam nosio bio je s7 posle toga sve šaomi pa mi i pomirao na 52s nekako ufff. Nekako mi to za ženu decu ko ne voli se igra sa podešavanjima i sl. Ne znam nikad gora ponuda a nikad veće cene iskreno.
Uf sad vidim ima google pixel za još 100e više a volim stock android. Al nekako hardwere je ko od pre 2 god ne znam da li je dobra kupovina. Mada ne daju mi se još 100e iskreno al ako vredi zažmurio bi al ako stvarno vredi doplate.
dakle f3 ili nord 2 ili al ako vredi 100e pixel 6. to je to sveo sam priču na 3 slova
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,
vreme je da zamenim Mi9tpro za nešto malo novije a ovaj predam ćerkici.

Pozdrav,

tebe druže izgleda nisu uputili detaljno u situaciju. Novi mobilni ide tvojoj ćerkici, a tebi stari. Tako su mene uputili u situaciju, i morao sam da doplatim 250€ za njen (ima 17 godina) novi mobilni (y) menjala je neki Ajfon za Ajfon 13. O Dzobs - u nesrećo. Upropastio si milijarde ljudi.

Ja mobilnio nemam, ali uvek mogu da se smejem sam sebi :D
 
Poslali tek danas mob one plus ali kutija je otvarana. Poslao zahtev za reklamaciju pa ćemo videti. Nisam platio punu cenu za izložen model. Svuda u svetu su primerci koji stoje izloženi jeftiniji.
 
Da ne otvram novu temu. Treba mi telefon od oko 40 000?
IMa li neko neku preporuku. Sta mislite o obom huawei nova 9, cini mi se da sam video pre nedelju dvw d aga ima za ovu cenu. Trenutno mu rade google apk?
 
Ja evo i sam gledam, i sam vidim da trenutno nema nekih snizenja za telefone, ovaj xaiomi mi 11 lite je u tom cenovnom okviru. Nasao sam i ovaj poco F3, on jw malo skuplji, ali posto se telefon uzima na rate mozda bih uzeo i njega.
Da li vredi doplate od nekih 5000-6000?
Ovi samsunzi a52, a53 vidim da su tu negde sa cenama, kakvi su oni u odnosu na ova dva?
 
Nešto gledam ovogodišnje telefone do 300-350e tipa, užas totalni, mislim snimanje u 1080p@30, wtf ? Topla preporuka da ganjate telefone od prošle godine tipa A52s, Nord 2 koji su flegšipovi za ovogodišnja sranja. U suštini većina prethodnih modela je bolja od svog ovogodišnjeg nasljednika, haos.
 
Poslednja izmena:
Još jedna preporuka za A52s - ima čak i 3.5mm izlaz - neverovatno ☺
 
Nazad
Vrh Dno