Šta je novo?

mobility radeon na tv-u

  • Začetnik teme Začetnik teme petri
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

petri

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2000
Poruke
907
Poena
620
imam jedan cudan (bar meni) problem ctp;
Na laptopu je ati mobility radeon 9200, i konektor za tv-out.
Ubo sam mu S-video kabl, a drugi kraj sam udenuo u skart konektor (s-video -> scart) i dobio sam perfektnu sliku, samo... crno bela je 🙁
Isti taj kabl sam onda udenuo u 9600pro u dektop masinu i primetio da ima boje i da je slika ok (doduse dosta losija nego composite varijanta sa iste kartice na tv). Ali sve jedno, boje je bilo.
Onda sam onaj kablic (konektor prema grafickoj -> composite konektor) izvuko iz 9600pro i udenuo u mobility 9200, pa u TV i slike UOPSTE nije bilo niti je laptop prepoznao da je TV ukljucen. Proverio sam, stoji lepo standard PAL B kao sto treba, ne znam stvarno sta moze da bude problem.. drajveri poslednji sa HP-ovog sajta.. bas bedak 🙁
ajd pomagajte ako neko zna

Poz
 
Nazad
Vrh Dno