Šta je novo?

Yettel.bank ex Mobi Banka (2024)

Kako se prelazi na 5+Progresiv,plata je legla,da li ih zovem,ili to radi neka automatika?
 
Leglo okruglo 35.000,mislim da tako piše na sajtu,minimalno 35.000 din.
 
Meni nije bilo automatski. Morao sam da ih zovem. Nakon toga prebacili me. Godinama sam bio Progresiv sa platom preko 35.000 din.
 
Rebrendirali su interfejs bankomata, u yettel boje, daleko bolje ovako izgleda vizuelno, u odnosu na onu svetlo plavu..
 
Imate novu verziju aplikacije koju morate da instalirate nakon ovog unapredjenu sistema.

Osim natpisa da je Mobi banka od sada Yettel bank nisam primetio nista drugo. Ali iskreno mnogo brze radi aplikacija. Nekad kada otvaram neke menije ili prozore ucitavalo je i po 5-10 sekundi dok ne otvori. Cak i nakon otvaranja aplikacije u kucanja pina cekam po par sekundi dok ne otvori.
Sada sam ulazio na sve redom i otvara mi nekako instant.

Bas me zanimaju i vasi utisci.
 
Gdje se može preuzeti nova aplikacija? Na novom sajtu im ne rade linkovi ni za Android ni za iOS
 
Ja sam preuzeo na google play.
 
Hvala momci, sada se i meni pojavio update na Play Store-u 👍🏻
 
Ma aplikacija je ista ko pre, od juna se očekuje nova aplikacija sa novim dizajnom i funkcionalnostima
 
Imate novu verziju aplikacije koju morate da instalirate nakon ovog unapredjenu sistema.

Osim natpisa da je Mobi banka od sada Yettel bank nisam primetio nista drugo. Ali iskreno mnogo brze radi aplikacija. Nekad kada otvaram neke menije ili prozore ucitavalo je i po 5-10 sekundi dok ne otvori. Cak i nakon otvaranja aplikacije u kucanja pina cekam po par sekundi dok ne otvori.
Sada sam ulazio na sve redom i otvara mi nekako instant.

Bas me zanimaju i vasi utisci.
Јесте бржа
 
Ažurirao sam kroz Aurora Store i sem što na početnom ekranu za unos pina stoji prozorčić Mobi banka je sada Yettel bank nema nikakvih izmena. Trenutno deluje rasterećenije kretanje kroz aplikaciju, ali bilo je takvih momenata i u redovnim okolnostima. Videćemo šta će doneti „unapređenje" sistema ili to ipak neće biti samo pod navodnicima.
 

Na engleskoj stranici su stavili screenshotove iz buduće aplikacije ako nekog zanima da vidi :D

Aplikacija je ista kao i kod druge PPF-ove banke AirBank iz Češke.
 
Proradilo je to i pre, pisao sam pre par dana o tome
 
Nadam se da ovo na sajtu nije finalni izgled novih platnih kartica 😂

1000005763.png

Em drečeće zeleno, em kreativnost 0. Ispade Telenor banka imala najbolji dizajn 😁
 
Ne vidim problem u jednostavnom dizajnu kartica, meni lično minimalizam više stoji. Eno i Inteza nije naročito kreativna sa novim Inspire karticama (za obične korisnike, za mlade je neki fluroscentni dizajn, čekam da kartica stigne pa da vidim kako to izgleda).

Aplikacija izgleda odlično, konačno nešto što može da se takmiči sa Intezom ili OTP-om.
 
Meni vec godinu dana ne radi aplikacija,ne moze da se poveze na internet...Screenshot_2024-05-25-22-18-20.jpeg
 
@bobpp deluje kao da je povučena autorizacija uređaja. Obriši uređaj preko web bankinga ili drugog telefona pa probaj opet.
 
Ja se samo nadam da ce nova aplikacija takodje biti dostupna i na US App store-u.
 
Screenshot 2024-05-25 at 22-52-38 Mobi Banka.png

3760x2446 pozadina, wow
Koristim iskljucivo preko PC-a, a i ranije su imali neku ludacku rezoluciju za relativno jednolicnu pozadinu.
Non stop mi izlaze inace tako neke poruke, kako ih neko hakuje, predstavlja se na socijlnim mrezama umesto njih, vec mi je dojadilo...niti iste koristim, niti me zanima.
Ugasim notifikaciju na X, i opet jovo nanovo...
 
Poslednja izmena:
Da, jasno. Onda je neki bag kod njih.
 
Zvao sam ih,cak me je kontaktirala i tehnicka podrska kasnije.To se desilo posle jednog azuriranja aplikacije pocetkom 2023 .Kod mene na tel je sve omoguceno kao i u podesavanju racuna.
Uglavnom nismo uspeli da resimo...
 
Nazad
Vrh Dno