Šta je novo?

Mislim da je neki codec, ali koji ?

strahinja

Čuven
Učlanjen(a)
07.10.2003
Poruke
5
Poena
601
Prosle nedelje sam formatirao disk i podigao XP Pro. Sve to je i ranije radilo bez nekih vecih problema. Posle formatiranja ne mogu da gledam ni jedan DivX jer se posle 10 - 20 sekundi racunar zakoci i moze se samo hardverski resetovati. To mi se nikad ranije nije desavalo. Od codec-a imam instaliran AngelPotion Video Codec V 1 , DivX Pro Codec, Windows Media Encoder, Nimo Codecs Pack v5.0 , ffdshow .
Procesor je Athlon XP 1700, grafika GeForce 4 - 128 Mb - ASUS.

Molim za pomoc .
 
Nimo zna da zeza. U sustini su ti dovoljni sledeci da bi sve radilo sve kako treba:

- DivX 5.1.1
- ffdshow 2003-09-27 ili noviji
- Xvid 0.9.2 ili noviji
- AC3 codec

Ove ja codece koristim i gledam sve zivo bez problema. Poskidaj sve one codece koje imas i robaj sa ovom mojom kombinacijom pa javi...
 
Ako stavi ffdshow i AC3 nista mu vise ni ne treba, jer ffdshow radi playback (osim ako ne zeli da pravi svoje filmove, a verovatno ne zeli).
 
Nazad
Vrh Dno