Prosle nedelje sam formatirao disk i podigao XP Pro. Sve to je i ranije radilo bez nekih vecih problema. Posle formatiranja ne mogu da gledam ni jedan DivX jer se posle 10 - 20 sekundi racunar zakoci i moze se samo hardverski resetovati. To mi se nikad ranije nije desavalo. Od codec-a imam instaliran AngelPotion Video Codec V 1 , DivX Pro Codec, Windows Media Encoder, Nimo Codecs Pack v5.0 , ffdshow .
Procesor je Athlon XP 1700, grafika GeForce 4 - 128 Mb - ASUS.
Molim za pomoc .
Procesor je Athlon XP 1700, grafika GeForce 4 - 128 Mb - ASUS.
Molim za pomoc .