Šta je novo?

Milica i MSI 990FXA-GD80

Dobro bre aligatori :D

Milica vam poklanja ovo sto drzi u rukama, jeste li zadovoljni? I to ne neki levi primerak, vec bas Milicin, moze?

Ne bih da zanovetam, ali opis nagrade je i dalje neprecizan - "drzi u rukama", "levi primerak" i pise MSI... Ne bunim se, samo primecujem...
 
Ovo bi mi bas dobro došlo pošto mi pandrknula ploča :S
 
Lepa devojka samo mi se ne svidja sto je na svim slikama namrstena. A ploca mi se svidja zato sto mogu da se ubodu 3 grafike bez problema jer je za njih predvidjen svaki treci slot. Takodje i 990-FXA cipset. Al krastavac, ova ploca je ipak za one sa "skupljim ulaznicama", a Milici da ine govorim. :D

Mi obicni smrtnici mozemo samo da sanjamo ovako nesto...
 
Cek bre, pa bio sam ja u vojsci... I u moje vreme ovoga nije bilo :((( niti ploce niti Milice :( Ali drago mi je da vidim da se vremena menjaju na bolje naravno ;)

Pozdrav za pobedonosni duo ;)
 
Da da vidi se da je za Bulldozer..
 
jes da nije gd80, al imam jedno pitanje za nekog struchnog iz msi-a. zashto gd65, kako 890fx tako sad i 990fx, toliko dodaju napona on load, da je to zastrashujuce? ili je pak u pitanju neko loshije ochitavanje, jer grejanje nije bash u skladu sa tolikom strujom?
npr u biosu 1.4v, toliko je optrilike i na leru, a on load je 1.55v i vishe. nemam unimer da izmerim stvarne napone.
 
Lepa nagradna igra. Donela nam je trunku atmosfere sa CeBIT-a. Nadam se da ce ovaj lep primer Bench-a dati ideju organizatorima sledeceg CE&HA :) A sto se tice Bench-a hocemo mnogoo nagradnih igara ovakvog izgleda pardon tipa gde ce neka da ukljucuji i ROG proizvode :d
 
Poslednja izmena:
U mejlu samo odgovor da saljemo ili i podatke o posiljiocu?

Meni je dovoljna samo ploca, zadrzite Milicu slobodno :D
 
demios ne spamuj :D
 
Ja sam bas resio da menjam platformu. Tako da bi mi ova odlicna ploca itekako dobro dosla. :)
 
sorry, nisam video da je nagradna igra u toku :d

nego, ja bih rekao da je plocha milicitary class :D
 
Šta je bre odgovor na pitanje za nagradnu igru? Na MSI sajtu se pominju 3 komponente i 2 tehnološka fokusa, a pitanje je koje 3 tehnologije čine MCII. :D
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,

izvinjavam se sto nismo napravili citavu storiju o overclock-u, ali organizovali smo se u 24h. Drago mi je da vam se svidela maticna ploca :).
 
eee jordane, potrebno mi je bilo 2 klika
odgovor na pitanje se nalazi na linku
sad mozete poceti spamovati inbox bencha :D
 
Pa to ti kažem, to su three Military Class II components. Na drugom mestu pominju MSI's two outstanding technological focuses: Military Class II components and OC Genie II easy-OC technology.

Verovatno su te tri komponente, ali pitanje onda nije najpreciznije.
 
to su 2 potpuno razlicite tehnologije, pod MCII spada ono sto ti je je mrHe linkovao, odnostno Hi cap, SFC i solid cap, a i kao sto si sam citirao Military Class II components, a "components of Military Class II are Hi-c CAP, SFC and Solid CAP" :) e sad to prevedi na srpski pa posalji :) i ako dobiješ Full Pack, Milicu pošalji meni :) troškove slanja ja plaćam :)
 
Da li je korišćena ili ne, kao da je bitno, ploča je ploča, a verujem da uz istu ide i garancija, tako da verujem da se niko neće buniti ako dobije ploču koju je Benchmark testirao i koristio za OC buldozera, i dobio dobre OC rezultate.
 
jos ako se ona potpise na plocu :)
 
Mozda na taj Tajvan i prave najbolje maticne ploce, al 'vake milice samo kod nas rastu ,)
 
jos ako se ona potpise na plocu :)

Stvarno ne bi bilo lose, ako nista da potencijalnom dobitniku ne padne na pamet da njuska po ploci i trazi otiske. Fetish edition. ,)

Kraju sala, odlicno parce hardvera, jedna od boljih plojki za Dozzera. Ja odskora koristim skoro identicnu po izgledu i opremi GD80, ali za Sendija i mogu samo reci da je plojka objasnila, u svakom pogledu.
Verovatno smo svi poslali odgovore vec.:-devil-:
 
Valjalo bi poslati Milicine slike u Taipei. Mozda neki celnik MSI-a prepozna Milicine atribute, fleksibilnost, fotogenicnost i skladnost u dodiru sa MSI proizvodima.
 
Mislim da su već prepoznali, pošto je Milica Alice, Bulldozer Girl, a kampanja MSI-jeva od prije jedno mjesec dana. :D
Ipak, podrška za akciju i za "Milicu". :)
 
Nazad
Vrh Dno